[sezon 6] Spoilery
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 74, 75, 76 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

6x17

czy wie ktoś może o czym będzie odcinek 6x17 ?? :)
ma go wyreżyserować Hugh więc czekam z niecierpliwością, lecz nigdzie nie moge znaleźć czegoś na jego temat, na pewno ma być niezwykły ;p



PostWysłany: Wto 13:41, 23 Lut 2010
Housetka
Lekarz rodzinny
Lekarz rodzinny



Dołączył: 23 Lut 2010
Pochwał: 1

Posty: 332

Miasto: Gdańsk
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy to nie będzie ten odcinek, w którym zaginęło jakieś dziecko i w związku z poszukiwaniami każdy pracownik szpitala musi zostać w pomieszczeniu, w którym przebywa - House z pacjentem, Cuddy z rodzicami dziecka (i ma się pojawić rysa na Luddy), Chase z Cameron, a inni pracownicy w archiwum - i będą czytać akta House'a?
Jakiś taki spoiler był o którymś odcinku - wydaje mi się, że o tym...



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Wto 13:57, 23 Lut 2010
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie ;) To ten.
Tytuł Lockdown; zostanie wyemitowany 22 marca.



_________________

PostWysłany: Wto 14:03, 23 Lut 2010
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

milena671 napisał:
HEJ! tu jest duży spoiler dot. odcinka 17.
Własciwie to opis odcinka.
Nie chce mi się tłumaczyc, ale moze ktos bedzie tak mily i
dla ludzi ktorzy nie rozumieją przetlumaczy ;)

the hospital is in a lockdown, with everyone in different places, caused by a missing -- believed kidnapped -- baby. Everyone is in different rooms, unable to leave: House, hiding in a patient's room, is stuck there: the patient is the guest star,and it is not Lydia: it is David Strathairn, who is a patient House had earlier rejected. He is now dying. House's leg is causing him great pain, and he and the patient talk about the patient's daughter. House stays with him at the end of the episode, looking after him, showing the kindness that the new House so appealingly now has. Cuddy is with the parents of the taken baby, Wilson is with 13, where details about 13's background come out. Taub is with Foreman in the file room, where they start reading House's file. The implications of this are not clear, but may be interesting. An old girlfriend of Chase has appeared, whose name is Rebecca, and Chase is with her. Cuddy is prominent in this episode, but there is no Lucas, nor is Cuddy with House. The conversations between Cuddy and the mother may be important. The baby is found in the end, hidden in some towels. The episode's called "Lockdown" by the way.


kolcia napisał:
"Szpital jest zamknięty, ze wszystkimi w różnych miejscach, spowodowane jest to przez porwanie dziecka. Wszyscy są w różnych pokojach i nie mogą ich opuścić: House ‘ukrywa’ się w pokoju pacjenta i utknie w nim: pacjent jest specjalnym gościem i to nie jest Lydia: jest to David Strathairn, jest on pacjentem House’a, którego wcześniej odrzucił. Pacjent jest umierający. House odczuwa ostry ból w nodze; rozmawiają o córce pacjenta. House zostaje z nim do końca odcinka, zajmując się pacjentem, poprzez okazanie dobroci jaką teraz nabył. Cuddy jest z rodzicami porwanego dziecka, Wilson jest z Trzynastką i wychodzą na jaw szczegóły o Trzynastce. Taub jest z Foreman’em w pokoju z dokumentami, zaczynają odczytywać dokumenty House’a. Domniemania nie są wyraźne, ale za to mogą być interesujące. Pojawia się była dziewczyna Chase’a- Rebecca i Chase przebywa z nią. Cuddy jest ważna w tym odcinku, nie ma jednak Lucas’a, ani nie jest z House’m. Rozmowy pomiędzy Cuddy i matką będą ważne. Na szczęście dziecko się znajduje ukryte w ręcznikach. Btw. dlatego odcinek nazwany jest „Zamknięty”.



EDIT:
zdjęcia promocyjne do "Private Lives"



_________________
"To change the world, start with one step
however small, first step is hardest of all"
strony internetowe

PostWysłany: Wto 14:17, 23 Lut 2010
orco
Tłumacz



Dołączył: 17 Wrz 2009
Pochwał: 28

Posty: 638

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.housemd.info.pl/news/1390/6x15-private-lives-zdjecia-promocyjne.html



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Sro 18:01, 24 Lut 2010
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowości od Ausiella: http://ausiellofiles.ew.com/2010/02/24/ask-ausiello-spoilers-bones-lost/#more-6352

Dodano 8 minut temu:

Tłumaczonka:


Cytat:

Pytanie: Czy Lisa Edelstein odchodzi z House'a? Czytałam o tym i jestem smutna. —Camila
Ausiello: Zakładam, że chodzi ci o wypowiedź, jakiej Edelstein udzieliła Jewish Exponent , w której wydawała się sugerować, że planuje odejść w następnym sezonie, kiedy kończy się jej kontrakt. Cóż, możesz się zrelaksować. Edelstein nigdzie się nie wybiera. “Pytanie przed tą wypowiedzią dotyczyło życia po Housie" - wyjaśnia - "Nie planuję odejścia. Po prostu nie dzielę skóry na niedźwiedziu. Skoro jestem zakontraktowana na siedem lat, wypowiadam się o siedmiu. Jednakże, jeśli będą chcieli mnie dłużej, zgodzę się. Kocham moją pracę!" Dobrze, że to wyjaśniła.



Cytat:


Pytanie: Gdzie zamieszka była żona Wilsona (Cynthia Watros), kiedy pojawi się w Housie? Nie wyobrażam sobie, że będzie z Housem i Wilsonem. —Dana
Ausiello: “Nie wprowadziła się, ale ciągle tu przesiaduje" - mówi Robert Sean Leonard, który ujawnia, że najsoczystsze sceny Watros są w rzeczywistości z Hugh Lauriem. "Miałem najmniej do zrobienia [z tej trójki]. Cała dynamika opiera się na tym: powraca pierwsza żona, House jej nienawidzi i chce zacząć szpiegować. Ja jestem facetem pomiędzy nimi, który stara się zaprowadzić pokój. Ale jest fantastyczne oglądać, jak Cynthia i Hugh spierają się w swoich scenach".


Dodano 2 minut temu:

*wyjaśnienie dotyczące "dzielenia skóry na niedźwiedziu", o którym napisałam w spoilerze o Lisie. Lisa użyła tu innego przysłowia, o liczeniu kurczaków. Przysłowia, które funkcjonuje w USA, ale nie w PL. Zastąpiłam je powiedzeniem używanym w PL, a znaczącym to samo, uznając, że wolno mi przetłumaczyć wyrażenie frazeologiczne przez analogiczne wyrażenie - bardziej zrozumiałe tu.



_________________
Zapytaj mnie (anonimowo) o cokolwiek:
www.formspring.me/Miztlikatia

PostWysłany: Czw 11:38, 25 Lut 2010
Katia
Patomorfolog
Patomorfolog



Dołączył: 01 Kwi 2009
Pochwał: 12

Posty: 840

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

orco napisał:
House, Wilson i Chase na szybkich randkach



Oglądałam z 1000 razy te promo i za każdym razem zwijam się ze śmiechu :mrgreen:
:hahaha: haha nie mogę końcowa scena z emo dziewczyną :mrgreen:



_________________

PostWysłany: Czw 18:27, 25 Lut 2010
Mrukasia
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny



Dołączył: 31 Sie 2009
Pochwał: 24

Posty: 2776

Miasto: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Global Promo do odcinka "Private Lives":



_________________

http://www.youtube.com/watch?v=q58_1bCh2ig&feature=related

PostWysłany: Sob 1:00, 27 Lut 2010
Athreas
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 5

Posty: 1154

Miasto: Szczecin, ale czasem zawiewa mnie gdzie indziej//Waw
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spoiler z forum FOXa na temat 6x20 (chyba).

Cytat:
You'll be glad to know that I've been given permission to share what I know, so here it is...

As we might have guessed (but were never told) House has been seeing Dr Nolan regularly since he left the sanatorium. The episode begins with House in a therapy session with Nolan, telling him about his week. Wilson has asked him to move out since he and Sam are now together. He also talks about his newest patient, who is a woman with amnesia. House is not in a good state.

He goes to check on his old apartment, and finds Alvie has been living there without his knowledge. He is surprised to see him, but in the end is happy that he is there, for he is a substitute for Wilson in House's loneliness. Wilson visits House and finds him with Alvie. House focuses his attention on Alvie, and pays relatively little attention to Wilson, as if trying to show him that he does not need him.

We learn that House has been pawning some of his possessions: his finances are apparently not in great order. Now however, House wants these back, but when he goes to the pawn-shop he finds that some of them have already been sold, especially a book he apparently puts some special value on.

Wilson discovers this, and finds out the address of the person who bought the book. He gives this to House, who tries to buy the book back, but without success. Alvie, when he learns of this, goes to the address and steals the book for House.

Apparently House has been involved in disturbing things, unbeknownst to his friends; in particular, he was involved in a fight in a bar while he was drunk. Nolan discovers this, and apparently tells Wilson, who apparently tells Cuddy, for she pages him to come to her office, ostensibly to talk about the patient. When he gets there he discovers Wilson there as well. The details of what happens there are not clear, but it is almost certainly a discussion of his behavior, and is an attempt by his friends to help him. It looks like he rejects these efforts.

Wilson is very worried about House, and after he discusses it with Sam, he asks House to come back to live in his apartment. House predictably refuses.

House now asks Alvie to leave: he tells him he wants to be by himself. The last scene shows him in a therapy session with Nolan. When he leaves, he makes clear that he is not going to come back.

As I mentioned, Cuddy is still with Lucas in this episode. She gets only 2 scenes.

źródło: http://forums.delphiforums.com/ppthconfroom/messages?msg=29.322



_________________

PostWysłany: Nie 23:10, 28 Lut 2010
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak możemy się domyślać (ale to nie jest powiedziane), House regularnie widuje się z dr Nolanem od kiedy wyszedł ze szpitala. Odcinek zaczyna się sceną z Housem na terapii u Nolana. Opowiada mu, jak spędził tydzień. Wilson poprosił go, żeby się wyprowadził, ponieważ jest z Sam. Mówi również o jego najnowszym pacjencie – kobiecie z amnezją. House nie jest w dobrym stanie.

Idzie do starego mieszkania, w którym znajduje Alviego, mieszkającego tam bez wiedzy House’a. Jest zaskoczony tym spotkaniem, ale cieszy się z tego powodu, bo Alvie będzie substytutem Wilsona, lekiem na samotność. Wilson odwiedza House’a i zastaje go z Alviem. House skupia uwagę na Alviem, prawie wcale nie zwraca uwagi na Wilsona, próbując mu pokazać, że go nie potrzebuje.

Dowiadujemy się, że House pozbył się niektórych rzeczy. Jego stan majątkowy nie jest w zbyt dobrym stanie, ale teraz chce odzyskać te rzeczy, jednak niektóre zostały już sprzedane. Chce zwłaszcza książkę, która widocznie ma dla niego jakąś wartość.

Wilson dowiaduje się o tym i znajduje adres osoby, która kupiła tę książkę. Daje go House’owi, który próbuje ją odkupić, ale bez powodzenia. Alvie, kiedy się o tym dowiaduje, udaje się pod ten adres i kradnie książkę, żeby oddać ją House’owi.

Najwyraźniej House był zamieszany w jakieś niepokojące sprawy, o których nie wiedzieli jego przyjaciele. Wdał się w bójkę w barze, gdy był pijany. Nolan dowiaduje się o tym, przekazuje to Wilsonowi, który przekazuje to Cuddy, która wzywa House’a do swojego biura, aby rzekomo porozmawiać o jego pacjencie.

Gdy tam dociera, zauważa, że Wilson również tam jest. Szczegóły tego, co się tam stanie nie są jasne, ale na pewno będzie to dyskusja na temat jego zachowania, próba pomocy ze strony przyjaciół. Wygląda na to, że odrzuci ich pomocną dłoń.

Wilson bardzo martwi się o House’a, a po rozmowie o tym z Sam, pyta House’a, czy nie zechciałby się wprowadzić do niego powrotem. House – co można przewidzieć – odmawia.

House prosi Alviego, aby się wyprowadził; mówi mu, że chce radzić sobie sam. Ostatnia scena pokazuje go na terapii u Nolana. Kiedy wychodzi, uświadamia sobie, że nie zamierza wracać.

Jak podejrzewam, Cuddy jest wciąż z Lucasem w tym odcinku. Bierze udział tylko w dwóch scenach.



PostWysłany: Pon 21:10, 01 Mar 2010
gaba
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 8

Posty: 79

Miasto: wroclaw
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krótka informacja nt. 6x16:

Cytat:
HOUSE AND THE TEAM ATTEMPT A CONTROVERISAL METHOD OF TREATMENT
ON A TEENAGE PATIENT AND THE DIAGNOSIS LEADS TO A SHOCKING REVELATION ON AN ALL-NEW “HOUSE” MONDAY, MARCH 15, ON FOX

The team takes on the case of a high school senior who inexplicably blacks out during a class field trip. While in the hospital, the patient repeatedly hallucinates. After exhausting myriad ineffective treatments for her mysterious ailments, House attempts one last controversial approach to diagnosing her: monitoring her cognitive patterns and looking for clues. Meanwhile, Taub airs his dirty laundry at work, and Wilson attempts to furnish his condo in the all-new “Black Hole” episode of HOUSE airing Monday, March 15 on FOX.

źródło: spoilertv

Sneak peeki (6x15):

Link


Link


Link



_________________

PostWysłany: Pon 22:50, 01 Mar 2010
DOMA
Lucky Number
Lucky Number



Dołączył: 19 Lut 2009
Pochwał: 78

Posty: 5191

Miasto: Poznań/Londyn
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

6x16 - Black Hole - Promotional Photos



_________________
"To change the world, start with one step
however small, first step is hardest of all"
strony internetowe

PostWysłany: Sro 16:20, 03 Mar 2010
orco
Tłumacz



Dołączył: 17 Wrz 2009
Pochwał: 28

Posty: 638

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tłumaczenie spoilera DOMy

http://www.housemd.info.pl/news/1402/6x16-black-hole-informacja-prasowa.html



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Sro 17:06, 03 Mar 2010
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"W międzyczasie Taub będzie suszyć swoją brudną bieliznę w pracy, a Wilson będzie próbował umeblować swoje mieszkanie"

:hahaha: Brzmi jak "w nastepnym odcinku Big Brothera" :mrgreen:



_________________
Wyznaję Chaseronizm totalny :D
Każda Hambarr chaseronowa na pizzę zawsze gotowa
Ależ owszem, zgadza się – ona w schowku kryje się!
- by Chasper:*
Sinaj - my sweet soulmate :*:*
Moja zÓa maagdaa umilająca mi chwile w schowku :twisted: złota lista
Johnny, johnny, john--> http://johnnydepp.blox.pl/html

PostWysłany: Sro 17:41, 03 Mar 2010
Hambarr
Psychiatra
Psychiatra



Dołączył: 30 Lip 2009
Pochwał: 30

Posty: 3852

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

choć nie jestem w 100% pewny tego tłumaczenia, wydawało mi się najbardziej prawdopodobne jeśli chodzi o Tauba :P



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Sro 19:04, 03 Mar 2010
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 74, 75, 76 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92  Następny
Strona 75 z 92

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.16237 sekund, Zapytań SQL: 11