[sezon 5] Spoilery
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 11, 12, 13 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://housemd.info.pl/wiadomosc,574,5x20-simple-explanation-promo.html

http://housemd.info.pl/wiadomosc,573,casting-call-.html

http://housemd.info.pl/wiadomosc,572,sezon-5-spojlery-od-kristin.html



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Wto 10:05, 31 Mar 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sysia, moim zdaniem obydwie dłonie są białe. W dodatku Osoby sa w szarych ubraniach-jakby męski i damski szary garnitur. House na promo ma własnie szara marynarkę... Kto nosi taka bransoletkę?



_________________

PostWysłany: Wto 11:43, 31 Mar 2009
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

T., no właśnie, kto?!



_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Wto 11:45, 31 Mar 2009
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moje sledztwo:

łapa Foremana

łapa Kutnera


Moim zdaniem pierwsza jest za ciemna, a druga tez nie pasuje.



_________________

PostWysłany: Wto 12:17, 31 Mar 2009
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Syśkowa analiza:
A ja powiem, że na moje oko to właśnie Fourteen trzymający się za rękę na pogrzebie...
Dłoń Trzynastki jest zapewne tak samo blada jak cała jej cera ;) więc to ona jest kobietą, a znowu dłoń Foremana ma różowe paznokcie i zaciemnienia wokół zgięcia paliczka....
Mój wykarmiony CSIami nos mówi mi, że ważne jest, że są ubrani na czarno(pogrzebowo), a nie czyje to dłonie... ;)

EDIT: Acha! i za proste byłoby gdyby to chodziło o Chase'a! Więc gdyby podstawić na to miejsce Kutnera to starsza biała kobieta która płacze i starszy mężczyzna całujący ciemniejszą dłoń nadawaliby się na przybranych rodziców Hindusa. Tak, wiem że może za daleko sie posuwam... ale lubię takie zagadki :P


Ostatnio zmieniony przez Syśka dnia Wto 13:05, 31 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz



_________________

POLSKA! BIAŁO-CZERWONI!

PostWysłany: Wto 12:27, 31 Mar 2009
Syśka
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 15

Posty: 2076

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łapa 13 z bransoletka jaka miała w 5x19



_________________

PostWysłany: Wto 12:47, 31 Mar 2009
T.
Mecenas Timon
Mecenas Timon



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 37

Posty: 2458

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WCALE nie miałam tu wchodzić, bo nawet wczorajszego odcinka nie widziałam - ale oczywiście NIE MOGŁAM się powstrzymać :twisted:
Niestety - mnie to również wygląda na łapiątka 14stki, ale jakby nie było - to sam nastrój promo dobija na maksa :x
A ponieważ wszelkie znaki wskazują na Chase (choć od Kutnera też bym się nie odcinała - tak, tak, ten całujący mężczyna to kto?), to jest nadzieja, że przypokręconych pomysłach scenarzystów - wcale nie chodzi o któregoś z nich. Tylko o kogo?? :wow:



_________________




Codziennie budzę się piękniejsza, ale dziś to już chyba
przesadziłam...

PostWysłany: Wto 13:50, 31 Mar 2009
lizbona
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 8

Posty: 1682

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co, jeśli łapa Foremana nie jest łapą Foremana, a łapą np. Tauba?
Co, jeśli to z powodu Foremana, który leży 'fallen, cold i dednięty'?

btw. Taub ma dziwnego doła na tym promo.
i tytuł simple explanation pasuje mi do niespodziewanego samobójstwa, nagle mnie oświeciło, że pasuje jak diabli.



_________________
Myślisz teraz o wsadzeniu sobie wykałaczki pod paznokieć dużego palca u nogi i kopnięciu z całej siły w ścianę.

PostWysłany: Wto 17:24, 31 Mar 2009
Ibupromis
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 22 Mar 2009
Pochwał: 2

Posty: 40

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://housemd.info.pl/wiadomosc,577,carl-reiner-gwiazda-finalowej-odcinka-5-sezonu.html

http://housemd.info.pl/wiadomosc,576,carl-reiner-w-finalowym-odcinku-housea.html



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Wto 18:26, 31 Mar 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rodzice Kutner nie żyją, ta biała kobieta przy łóżku to może być ktoś z jego rodziny zastępczej. Ewentualnie może to być matka Chesa. To zdjęcie trzymającą się parą to Foreman z 13. Albo Kutner albo Chase.

Dodano 32 sekund temu:



PostWysłany: Wto 19:01, 31 Mar 2009
matmario
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 12 Mar 2009

Posty: 6

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

HIHIHI...
matmario ja własnie o rodzicach zastepczych pisałam bo jakby na to nie spojrzeć Kutner to Hindus a ci starsi ludzie oboje biali ;)

Swoją droga to mogą być TYLKO pacjenci albo jego rodzina...



_________________

POLSKA! BIAŁO-CZERWONI!

PostWysłany: Wto 19:43, 31 Mar 2009
Syśka
Reumatolog
Reumatolog



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 15

Posty: 2076

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stolen from wikipedia
"The team deals with an older woman who has been tending to her dying husband but is stricken down with an unknown disease that threatens to kill her before her husband. "
czyli
Zespół zajmuje się starszą kobietą opiekującą się umierającym mężem, którą zmogła tajemnicza choroba, mogąca zabić ją jeszcze przed śmiercią męża.

A może to nie ma nic wspólnego z Kutnerem?



_________________
Myślisz teraz o wsadzeniu sobie wykałaczki pod paznokieć dużego palca u nogi i kopnięciu z całej siły w ścianę.

PostWysłany: Sro 13:06, 01 Kwi 2009
Ibupromis
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 22 Mar 2009
Pochwał: 2

Posty: 40

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A main character will die this season.

This is the news I'm now hearing from reliable sources on House, that one of the cast members will be written out before the current season ends.

And trust me, it will shock the pants off of you. (Assuming you are wearing pants.)

So who will it be?

Obviously, we can't come right out and report who will die because that would spoil a major plot point that will serve as the climax of the season. And honestly, it is far too good to spoil!

However, I can tell you:

It's not the most likely candidate—not by a long shot.
It's not someone who has been rumored to be leaving.
It is someone who will shock you.
How it happens will take you completely by surprise.

There is no lead-up to this death, it just...happens.
As House boss Katie Jacobs told us recently: "I think our cast will look pretty much the same next season." The emphasis there is on pretty much, and it's my understanding that it will be just one cast member to leave. Everyone else will be back in the fall.

Now you know what comes next, right? You all get to do your best sleuthing to figure out which character is getting killed off...then keep watching House on Fox on Monday nights to see how totally wrong you are.

Sorry if that sounds snarky, but I just don't think you'll figure this one out...It is just that surprising! And it will be some seriously awesome TV.



Source: E!Online

Dodano 6 minut temu:

Charlotte, an older woman who has spent the last six months taking care of her husband Eddie (guest star Meat Loaf), is rushed to Princeton Plainsboro for immediate treatment after collapsing from respiratory failure at Eddie's deathbed. With both in the hospital, the husband and wife team become a double mystery when Eddie's condition sporadically improves while Charlotte's condition deteriorating. The urgency of Charlotte's medical condition breathes new life into their romantic relationship, and their regrets of what could have been are replaced with tenderness as Charlotte informs the team she wants Eddie to have her heart should she die before him. The team is forced to make a difficult choice as both of their lives are nearing an end in the "Simple Explanation" episode of HOUSE airing Monday, April 6 (8:00-9:00 PM ET/PT) on FOX. (HOU-520) (TV-14 L)

---

CAMERON TAKES THE LEAD WHEN AN ENVIRONMENTAL ACTIVIST FALLS MYSTERIOUSLY ILL ON AN ALL-NEW “HOUSE” MONDAY, APRIL 13, ON FOX

Cameron postpones her vacation with Chase in order to ask House to accept the case of an environmental radical who collapsed at a protest with unexplainable symptoms. Although suspicious of her motives, House agrees. Since she pushed him to take the case so emphatically, House forces Cameron to take the lead and run many of the tests on the patient. Meanwhile, House is unsure of Wilson’s new healthy diet in the “Saviors” episode of HOUSE airing Monday, April 13 (8:00-9:00 PM ET/PT) on FOX. (HOU-521) (TV-14 D, L, V)



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Sro 17:27, 01 Kwi 2009
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najpierw prima aprilisowy żart zrobiony aktorom House'a



A teraz 4 sean peki 5x20










_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Czw 7:58, 02 Kwi 2009
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spojlery od Ausiello

http://housemd.info.pl/wiadomosc,586,sezon-5-spoklery-od-ausiello.html



_________________
Toaroraptorus vel Szpon Sprawiedliwości
Bywają rozstania niezależne od dwojga.Bolesne bo żadne go nie chce.

PostWysłany: Czw 11:06, 02 Kwi 2009
ToAr
(prze)Biegły Rewident
(prze)Biegły Rewident



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 63

Posty: 11254

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Spoilery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 11, 12, 13 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następny
Strona 12 z 33

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 2.99434 sekund, Zapytań SQL: 15