Rozmowy w t(ł)oku #9[+18 po 22:00]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 487, 488, 489 ... 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1006, 1007  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hattrick napisał:
Izby i Kabiny

Pamiętam, jak na jednym z serwisów, oglądałem któryś odcinek 5 serii z napisami z translatora... Dr Lisa Kabina :mrgreen:



_________________

maybe_55- siostra "bez endu" :* agawa5- odnaleziona w mHrocznym zaułku siostra :*
Z dniem 12 grudnia nie dumnie należę do KHKnSnR

PostWysłany: Pon 12:58, 01 Lut 2010
nigide
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 16 Sie 2009
Pochwał: 8

Posty: 1118

Miasto: Lidzbark Warmiński
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie. To znaczy nie podoba mi się to, co robią z moim shippem w szóstym sezonie, ale to nie znaczy, że się od nich odwróciłam. Wciąż wierzę, a jeśli nawet już z nich zrezygnowali to dla mnie zawsze Huddy będzie istniało, bez względu na to, co się stanie.

Znikam, trzeba wykorzystać ostatnie godziny pobytu w domu na naukę :evil:



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Pon 12:59, 01 Lut 2010
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mrukasia, witaj :wink:

Dodano 51 sekund temu:

Junius, :papapa: Jak wrócisz, to jeszcze pogadamy o Huddy :wink:

nigide napisał:
Pamiętam, jak na jednym z serwisów, oglądałem któryś odcinek 5 serii z napisami z translatora... Dr Lisa Kabina

transtalator to zÓo...



PostWysłany: Pon 12:59, 01 Lut 2010
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Junius Hudziną się jest i zawsze bedzie jeżeli jest jeszcze nadzieja :wink:



_________________

PostWysłany: Pon 13:01, 01 Lut 2010
Mrukasia
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny



Dołączył: 31 Sie 2009
Pochwał: 24

Posty: 2776

Miasto: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hattrick tak prędko nie wrócę :-(
Możemy jeszcze teraz chwilę pogadać, bo i tak muszę coś zrobić. Zresztą temat Huddy interesuje mnie milion razy bardziej niż poglądy Kartezjusza, Leibniza, czy kogokolwiek innego...

Dodano 2 minut temu:

Ja już czasem tracę tą nadzieję, ale i tak Huddziną pozostanę na zawsze, bo ich uczucie jest dla mnie najprawdziwsze. I już nieważne, czy zostanie spełnione. Dla mnie zawsze będzie ;-)



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Pon 13:03, 01 Lut 2010
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm...
Ciekawe, gdyby zrobić ankietę, za którym shipem jest się najbardziej, to pewnie większość (jak nie 99% :mrgreen:) byłaby za Huddy. Ciekawe ile osób byłoby za Luddy :]



_________________

maybe_55- siostra "bez endu" :* agawa5- odnaleziona w mHrocznym zaułku siostra :*
Z dniem 12 grudnia nie dumnie należę do KHKnSnR

PostWysłany: Pon 13:04, 01 Lut 2010
nigide
Immunolog
Immunolog



Dołączył: 16 Sie 2009
Pochwał: 8

Posty: 1118

Miasto: Lidzbark Warmiński
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Junius, ja nigdy nie byłam wielką fanką Huddy. Tylko Hilson ys maj cztru low. :mrgreen: Ale!
House i Cuddy po prostu do siebie pasują. A nawet jeśli nie, to zależy mi na szczęściu Gregory'ego i mało mnie obchodzi, czy Lisa będzie szczęśliwa czy też nie. Do Luddy nic nie mam... Gdyby tylko Lucas nie był taką świnią, a Cuddy takim głupolem. Scenarzyści nie chcę połączyć teraz House'a i Cuddy, bo to nie ma sensu. Serial skupiłby się bardziej na życiu prywatnym bohaterów, byłby na pewno konflikt między House'em a Cuddy (bo łączenie domu i pracy to zła mieszanka). Dlatego to jeszcze mogę przełknąć. Gorzej, że oni nie myślą o Rachel! Przecież jak mała będzie przebywać czas z Lucasem, to później może już nie zaakceptować House'a! To już dla mnie tragedia. Dlatego postanowiłam, że jeśli w 6x14 Cuddy nie okaże jakiegokolwiek znaku fascynacji Gregiem, czegoś, co oznaczałoby, że coś do niego czuje, Huddy we mnie umiera.



PostWysłany: Pon 13:07, 01 Lut 2010
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

-300%^^



_________________

PostWysłany: Pon 13:07, 01 Lut 2010
Mrukasia
Chirurg ogólny
Chirurg ogólny



Dołączył: 31 Sie 2009
Pochwał: 24

Posty: 2776

Miasto: Tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Junius napisał:
Ja już czasem tracę tą nadzieję, ale i tak Huddziną pozostanę na zawsze, bo ich uczucie jest dla mnie najprawdziwsze. I już nieważne, czy zostanie spełnione. Dla mnie zawsze będzie

Ja nie jestem pewna, czy Cuddy kiedykolwiek kochała House'a. A nawet jeśli, to teraz go już raczej nie kocha. Czasami mam wrażenie, że pomiędzy nimi nie ma nic oprócz fascynacji seksualnej. :?

nigide napisał:
Hmmm...
Ciekawe, gdyby zrobić ankietę, za którym shipem jest się najbardziej, to pewnie większość (jak nie 99% ) byłaby za Huddy. Ciekawe ile osób byłoby za Luddy

Pewnie tak. Ale jeśli ankieta dotyczyłaby wszystkich shippów, jestem prawie pewna, że wygrałby Hilson. Wielu Huddzinów przeszło z Huddy na Hilsona. Hilson stał się modny :?



PostWysłany: Pon 13:09, 01 Lut 2010
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na temat Cuddy wolę się nie wypowiadać. Jak dla mnie to całkiem spieprzyli jej postać. O Lucasie też nie wspomnę, bo nie chcę sobie podnosić ciśnienia i używać brzydkich wyrazów. Luddy jest dla mnie tak naciągane, że chyba gorzej być nie mogło. Zbrzydło mi się już patrzenie na ich związek i na to mizianie się w pracy. Tak naprawdę ten shipp niewiele wnosi, więc nie rozumiem po co w ogóle jest. Szczerze mówiąc wątpię, żeby w 6x14 Huddy ruszyło do przodu. W ogóle wątpię, że w tym sezonie jeszcze coś takiego się wydarzy (chyba, że w finale).

Jeśli chodzi o uczucia Cuddy do House'a to ja jestem pewna, że nadal coś w niej siedzi. Może teraz już tego tak wyraźnie nie widzę, ale widziałam w niejednym odcinku. Nie wspominam już o uczuciach House'a, bo chyba nikt mi nie powie, że Cuddy jest dla niego obojętna. Ale ona... wygląda dla mnie teraz jak jakaś męczennica, schrzanili mi ją i jeśli tego nie naprawią to zawsze będę miała to scenarzystom za złe.

Ja też uwielbiam połączenie House'a i Wilsona, podobnie jak Cameron i Chase'a, ale jednak Huddy to jest to, dla nich bije moje serce, amen.



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Pon 13:14, 01 Lut 2010
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień Dobry, :mrgreen:
Pierwszy dzień w szkole po feriach to zazwyczaj masakra, ale ja muszę się pochwalić +5 z polskiego :hahaha: Aktualnie zajadam się czerwonym lizakiem i myślę jak zredagować ogłoszenie sprzedarzy domu, w którym straszy :P Ah...Muszę się jescze pouczyć z histori także nie będę tu długo... :]


Ostatnio zmieniony przez maybe_55 dnia Pon 13:15, 01 Lut 2010, w całości zmieniany 1 raz



_________________

maagdaa - mój prywatny rozczoch z Octoberem w ręce!
Agawa & Nigide- Mhroczne i (nie)zÓe rodzeństwo!, Nuttie Kuzynka 65 stopnia &
Wujek JigSaw.

'Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.'

PostWysłany: Pon 13:14, 01 Lut 2010
maybe_55
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Paź 2009
Pochwał: 39

Posty: 7635

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam w ten piękny ponury poniedziałek :P

Ja z kolei, jestem bardziej fanem Hilsona, gdyż mam dość podobnie, ze swoim przyjacielem i jakbym odnalazł swój odpowiednik na wielkim ekranie - odpowiednik przyjaźni oczywiście. Ok, w każdym razie jeszcze nie doszedłem z nim do etapu kiedy mam się oświadczyć w restauracji :D:D:D



_________________
'Nie ważne jak lecisz ale to gdzie spadniesz!'

PostWysłany: Pon 13:15, 01 Lut 2010
dza
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 06 Kwi 2009

Posty: 39

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maybe_55, :papapa:

dza napisał:
w ten piękny ponury poniedziałek

czy mi się wydaje, czy mamy podobny gust? :cfaniak:

dza napisał:
Ja z kolei, jestem bardziej fanem Hilsona, gdyż mam dość podobnie, ze swoim przyjacielem i jakbym odnalazł swój odpowiednik na wielkim ekranie - odpowiednik przyjaźni oczywiście. Ok, w każdym razie jeszcze nie doszedłem z nim do etapu kiedy mam się oświadczyć w restauracji

Pozostaje mi pozazdrościć i pogratulować. :wink:
maybe_55, hej. ;) A z czego taka ocena?



PostWysłany: Pon 13:24, 01 Lut 2010
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam z pracowni informatycznej ;)



_________________
Cudny Óbiór od siostry!
maybe_55 i nigide, mHroczne rodzeństwo! ;) Nettie, kuzynka któregoś tam stopnia! :]

PostWysłany: Pon 13:25, 01 Lut 2010
BluePoliceBox
Kardiochirurg
Kardiochirurg



Dołączył: 14 Lip 2009
Pochwał: 6

Posty: 3274

Miasto: Wieliczka
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Junius napisał:
Jeśli chodzi o uczucia Cuddy do House'a to ja jestem pewna, że nadal coś w niej siedzi. Może teraz już tego tak wyraźnie nie widzę, ale widziałam w niejednym odcinku. Nie wspominam już o uczuciach House'a, bo chyba nikt mi nie powie, że Cuddy jest dla niego obojętna.

Daj mi te przykłady i odcinki, proszę, abym mogła podtrzymać wiarę w Huddy :( A że House coś czuje do Cuddy to jestem pewna jak mało czego.

Dodano 42 sekund temu:

agawa5, hej :wink:



PostWysłany: Pon 13:26, 01 Lut 2010
hattrick
Fikopisarz Miesiąca
Fikopisarz Miesiąca



Dołączył: 18 Cze 2009
Pochwał: 41

Posty: 9231

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 487, 488, 489 ... 998, 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005, 1006, 1007  Następny
Strona 488 z 1007

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 1.22813 sekund, Zapytań SQL: 15