Rozmowy w t(ł)oku #16
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 545, 546, 547 ... 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj tam, nie zawsze wychodzi tak jak na opakowaniu, ale nie ma co dramatyzować :) Lepszy ciemny, ale jednolity niż odrosty 10cm :?
Chociaż rzeczywiście od rudych do prawie czarnych to już przesada :mrgreen:



PostWysłany: Wto 20:39, 01 Paź 2013
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po dziś dzień nie wiem jakim cudem z rudej farby wyszedł ciemny brąz :? ale wyglądał fatalnie przy mojej karnacji. Byłam gotowa wybulić sporą kasę żeby wrócić do poprzedniego koloru, na szczęście jak byłam u rodziców moja zaufana fryzjerka uratowała sytuację i nie zrujnowała mi przy tym portfela :wink:
Wiec jednak od tamtej pory wolę pójść do specjalisty, niż później kombinować :D



_________________
✘✘✘
Nobody breaks my heart...


Moja zÓa, mHoczna i demoralizująca siostra Marg :*
bo M&M'sy zawsze lecą w kulki;)

PostWysłany: Sro 19:04, 02 Paź 2013
Mirela
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 28 Sie 2009
Pochwał: 10

Posty: 4185

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wiec jednak od tamtej pory wolę pójść do specjalisty, niż później kombinować Very Happy

Ja mam ten komfort, że mimo bladości lepiej czuje się w brązach, więc raczej trudno zrobić mi za ciemny, o ile nie nakłada się czarnej farby :)



PostWysłany: Sro 19:10, 02 Paź 2013
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe ale sama przyznasz, że jak nakładasz farbę blond albo rudą a wychodzą okolice ciemnego brązu to lekkie nieporozumienie :lol: Co w takim razie było w tej tubce? :shock:



_________________
✘✘✘
Nobody breaks my heart...


Moja zÓa, mHoczna i demoralizująca siostra Marg :*
bo M&M'sy zawsze lecą w kulki;)

PostWysłany: Czw 19:49, 03 Paź 2013
Mirela
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 28 Sie 2009
Pochwał: 10

Posty: 4185

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mirela napisał:
Hehe ale sama przyznasz, że jak nakładasz farbę blond albo rudą a wychodzą okolice ciemnego brązu to lekkie nieporozumienie Laughing

Nawet nie lekkie :D Ja tylko raz wystraszyłam się efektów farbowania, a dokładnie utleniania :) Chciałam się z ciemnych szybko przerobić na jasno i jakiś dowcipniś albo kretyn doradził mi utleniacz :] Byłam wtedy bardzo młoda i jeszcze bardziej głupia, kompletnie bez doświadczenia z farbami, jako że było to po moim pierwszym farbowaniu, więc kupiłam nałożyłam to cudo na łeb. Tak się wydałam z łazienki po zmyciu farby, że mama myślała, że wyszły fioletowe :mrgreen: Byłam żółta jak kurczaczek, a moja dowcipna rodzicielka stwierdziła, że nie da mi na farbę i będę tak chodzić - w końcu za głupotę trzeba płacić :mrgreen: Nie pracowałam wtedy, więc własnej kasy zero, no i chodziłam tak 3 miesiące, aż się zlitowała :roll:



PostWysłany: Pią 15:40, 04 Paź 2013
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Byłam żółta jak kurczaczek, a moja dowcipna rodzicielka stwierdziła, że nie da mi na farbę i będę tak chodzić - w końcu za głupotę trzeba płacić Mr. Green


Toż to czysta tortura dla kobity chodzić tyle czasu z dziwną fryzurą :lol:

Znajomy kiedyś sobie rozjaśniał włosy z ciemnego blondu do b.jasnego, oczywiście w domowym zaciszu. Wyleczył się z tego, kiedy zamiast blond wyszły mu niebieskie :D

Zzzimnoooo :(



_________________
✘✘✘
Nobody breaks my heart...


Moja zÓa, mHoczna i demoralizująca siostra Marg :*
bo M&M'sy zawsze lecą w kulki;)

PostWysłany: Pią 19:01, 04 Paź 2013
Mirela
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 28 Sie 2009
Pochwał: 10

Posty: 4185

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Toż to czysta tortura dla kobity chodzić tyle czasu z dziwną fryzurą Laughing

Najgorsze, że musiałam z tym jechać na wakacje na Mazury :roll:

Cytat:
Zzzimnoooo Sad

Ale świeci piękne słońce :) Dziś w planach siłownia, niewielkie zakupy i lenistwo dla równowagi :mrgreen: Muszę się do poniedziałku trochę do porządku doprowadzić, bo mnie jakieś choróbsko łamie :?



PostWysłany: Sob 8:56, 05 Paź 2013
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My dzisiaj z in style po arkadii buszowaliśmy, chyba jutro znowu go wyciągnę na ciąg dalszy, bo już dzisiaj nie dałam rady łazić. A za tydzień pewnie powtórka z rozrywki tylko z twoim stylem, jak już mam gazety i muszę parę rzeczy kupić to zawsze miło jak jest te 20% taniej :lol:

Dodano 3 minut temu:

Cytat:
Muszę się do poniedziałku trochę do porządku doprowadzić, bo mnie jakieś choróbsko łamie Confused


Mój też zakatarzony i wszyscy na niego fukaja, że zaraz mnie zarazi, więc się leczy herbata z miodem i kanapkami czosnkiem (to drugie jakoś mnie mało cieszy, bo oddech ma po tym zabójczy :cry: ). Kuruj się kuruj :)



_________________
✘✘✘
Nobody breaks my heart...


Moja zÓa, mHoczna i demoralizująca siostra Marg :*
bo M&M'sy zawsze lecą w kulki;)

PostWysłany: Sob 20:46, 05 Paź 2013
Mirela
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 28 Sie 2009
Pochwał: 10

Posty: 4185

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie, witajcie, świeżo upieczona studentka wita.
Orientujecie się, czy wielką głupotą będzie rzucenie studiów po tygodniu, czy nie? :D



_________________

PostWysłany: Nie 11:55, 06 Paź 2013
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
(to drugie jakoś mnie mało cieszy, bo oddech ma po tym zabójczy Crying or Very sad )

Nie wątpię :) Moja mama całe życie leczyła się głównie czosnkiem - ale mama to mama, facet to facet :mrgreen:

Mirela napisał:
My dzisiaj z in style po arkadii buszowaliśmy, chyba jutro znowu go wyciągnę na ciąg dalszy, bo już dzisiaj nie dałam rady łazić.

Czyli wprosiłaś się na urodziny Arkadii powiadasz? :) Ja unikam jak ognia centrów handlowych, bo tam staję się jeszcze bardziej aspołeczna niż zwykle :|

jeanne napisał:
Witajcie, witajcie, świeżo upieczona studentka wita.
Orientujecie się, czy wielką głupotą będzie rzucenie studiów po tygodniu, czy nie? Very Happy

Aż tak źle? :>
Jeśli miałoby to być studiowanie dla studiowania, to nie warto się męczyć i tracić czasu. Obecnie liczy się doświadczenie, zawód, papierek mniej :roll: Aczkolwiek doświadczenie łatwiej jest zdobyć, będąc studentem, bo jako studentkę chętnie Cię zatrudnią, jako osobę ze średnim bez rozpoczętych studiów mniej chętnie :]
Ale myślę, że za jakiś czas zacznie Ci się podobać i rozkręcisz się. Studia dzienne poza domem to najbardziej beztroski czas (o ile nie pracujesz, żeby się utrzymać) - daleko od rodziców, bez kontroli, z kasą, jaka by nie była, ale pochodzi nie z Twojej pracy, więc chillout , a w dodatku jesteś pełnoletnia i daleko od domu wolno Ci prawie wszystko :)



PostWysłany: Nie 13:52, 06 Paź 2013
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeanne, daj sobie trochę czasu, zaklimatyzujesz się może jakoś :-) Ja na 1 roku po pewnych zajęciach też stwierdziłam, że chyba stąd spadam, ale to byłaby największa głupota w moim życiu, a dziś się już z tego śmieję.



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Nie 16:27, 06 Paź 2013
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeanne, dziewczyny dobrze prawią, nawet jak Ci się nie chce na zajęcia chodzić to z legitką łatwiej pracę nie znaleźć, bo składek za Ciebie odprowadzać pracodawca nie musi... do pierwszej sesji i tak Cię nie wywalą, a może po drodze się faktycznie wkręcisz jak parę razy na zajęcia pójdziesz i zechcesz zostać :lol:

A dzisiaj w końcu ciepło :jupi: aż się do parku wyturlaliśmy :mrgreen:



_________________
✘✘✘
Nobody breaks my heart...


Moja zÓa, mHoczna i demoralizująca siostra Marg :*
bo M&M'sy zawsze lecą w kulki;)

PostWysłany: Nie 17:48, 06 Paź 2013
Mirela
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 28 Sie 2009
Pochwał: 10

Posty: 4185

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Orientujecie się, czy wielką głupotą będzie rzucenie studiów po tygodniu, czy nie?

Aż tak źle? :przytul:

Jak na razie moje początki najlepiej opisuję to co powiedziała znajoma, co brzmiało mniej więcej tak: jak na razie jestem bardziej przerażona niż mi się podoba. I najgorzej będzie jak za 3 lata się okaże, że chce robić coś kompletnie innego...



_________________

PostWysłany: Pon 14:57, 07 Paź 2013
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I najgorzej będzie jak za 3 lata się okaże, że chce robić coś kompletnie innego...


Biorąc pod uwagę jak to u nas wygląda, 90% z Was niekoniecznie z własnego wyboru i tak będzie robić coś z zupełnie innej beczki, soo no worries i korzystajcie ze zniżek na komunikację miejską i alko w klubach póki je macie :mrgreen:



_________________
✘✘✘
Nobody breaks my heart...


Moja zÓa, mHoczna i demoralizująca siostra Marg :*
bo M&M'sy zawsze lecą w kulki;)

PostWysłany: Pon 15:53, 07 Paź 2013
Mirela
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 28 Sie 2009
Pochwał: 10

Posty: 4185

Miasto: Warszawa
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Biorąc pod uwagę jak to u nas wygląda, 90% z Was niekoniecznie z własnego wyboru i tak będzie robić coś z zupełnie innej beczki, soo no worries i korzystajcie ze zniżek na komunikację miejską i alko w klubach póki je macie Mr. Green

Lepiej bym tego nie ujęła *piąteczka* :mrgreen:



PostWysłany: Pon 16:09, 07 Paź 2013
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 545, 546, 547 ... 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552  Następny
Strona 546 z 552

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.75994 sekund, Zapytań SQL: 15