Rozmowy w t(ł)oku #16
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 437, 438, 439 ... 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rocket queen mnie też psycholożka boli w uszy, ale lubię się maltretować i używam tego słowa nagminnie, podobnie jak pedagożka :-D

Jest kocurkowa pora obiadowa, więc niech lepiej wraca...



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sro 14:18, 19 Wrz 2012
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rocket queen napisał:
"psycholożka" boli mnie w uszy

Nie tylko Ciebie :mrgreen: "Jak dorosnę, chciałabym zostać psycholożką" :mrgreen:
Tak a propos to dziś sprawdzałam studia podyplomowe z psychologii, ale mnie na nie nie stać póki co :|

rocket queen napisał:
sił starczyło mi do ok. 10. później nie wychodziłam już z swej kanciapy, zwanej szumnie "gabinetem".

Ja w mojej ostatniej pracy miałam ten problem, że nie mogłam się nigdzie zaszyć :? Za to 2 poprzednie były idealne pod tym względem :D

Dodano 1 minut temu:

Juniuś napisał:
pedagożka

Dobrze, że ja się nie określam socjolożką :D



PostWysłany: Sro 14:21, 19 Wrz 2012
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alhambra napisał:
Nie tylko Ciebie "Jak dorosnę, chciałabym zostać psycholożką"


a jak ja dorosnę, to chcę dobrze wyjść za mąż. i mogę nawet być kurą domową (najbliżej mi do bree z gotowych na wszystko) :lol:

alhambra napisał:
Tak a propos to dziś sprawdzałam studia podyplomowe


mnie został ostatni semestr podyplomowych kwalifikacyjnych studiów pedagogicznych. nie wiem po co mi ta podyplomówka była (bo jak się okazuje pracy w szkolnictwie nie ma), ale skoro już zaczęłam i wywaliłam kilka tysięcy, to skończę.


zmykam do biedronki. wykorzystam moment, że nie pada.



PostWysłany: Sro 14:26, 19 Wrz 2012
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zmykam do biedronki.

Kup mi chipsy i napój kaktusowy :wink:

rocket queen napisał:
mnie został ostatni semestr podyplomowych kwalifikacyjnych studiów pedagogicznych. nie wiem po co mi ta podyplomówka była (bo jak się okazuje pracy w szkolnictwie nie ma), ale skoro już zaczęłam i wywaliłam kilka tysięcy, to skończę.

Ja sobie obiecałam, że nie będę robić bezsensownie żadnej podyplomówki, dopóki nie będę wiedziała, co chcę robić po niej konkretnie. Tak właściwie to nie jest mi ona jakoś niezbędna, ale zaszkodzić by nie zaszkodziła na pewno. Ale kilku tyś. nie wypakuję teraz od tak, żeby mieć papier :?



PostWysłany: Sro 14:31, 19 Wrz 2012
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rocket queen napisał:
bo jak się okazuje pracy w szkolnictwie nie ma

To taki miły, pocieszający akcencik dla mnie :-D



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sro 14:31, 19 Wrz 2012
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mądrzy ludzie teraz wybierają zawodówki, jak ostatnio wyczytałam :) Będą mieli przynajmniej jakiś zawód, a nie pokończone bezsensownie fakultety, po których i tak nie ma roboty :roll: Żałuję, że jak był czas, nie zdecydowałam się na jakieś studia "ścisłe". Pełno teraz humanistów, dla których nie ma miejsca, a ja tez pracuję kompletnie nie w swoim zawodzie...poprawka - pracowałam :)



PostWysłany: Sro 14:34, 19 Wrz 2012
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie wybrałabym nic dla siebie, jeśli chodzi o zawodówki, a z przedmiotów ścisłych jestem beznadziejna, poza tym kompletnie mnie takie rzeczy nie interesują, więc na pewno nie zmieniłabym swoje decyzji sprzed trzech lat :-) najwyżej podyplomówkę trochę dopasuje pod potrzeby rynku.



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sro 14:37, 19 Wrz 2012
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Po pierwsze lekarz nie zawsze ma rację Mr. Green Po drugie ja nie mówię, żeby się izolować od tych "niewybranych" Wink

Ale to była cała grupa lekarzy, więc już większy prestiż :co jest: Izolowanie izolowaniem, przecież nie zamykam się przed nikim w łazience :co jest: No dobra zamykam, ale to inna sprawa :hahaha:

Cytat:


a jak ja dorosnę, to chcę dobrze wyjść za mąż. i mogę nawet być kurą domową (najbliżej mi do bree z gotowych na wszystko) Laughing

Ja bym chciała mieć grono ludzi, którzy by jedli to, co zrobię :buja w oblokach:



PostWysłany: Sro 14:39, 19 Wrz 2012
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juniuś, jasne, najlepiej jest studiować coś, co się lubi. Tylko po co komu studia, po których nic nie robi? Do bezrobocia nie trzeba kwalifikacji ;) A jak się chce dostać pracę w innej branży, to na logikę do głowy człowiekowi przychodzi, że lepiej było iść na inny kierunek :) Tylko jakby człowiek wiedział, że się przewróci, to by się położył :)

jeanne napisał:
Izolowanie izolowaniem, przecież nie zamykam się przed nikim w łazience co jest ?

No widzisz, ja też nie i o to chodzi :)

jeanne napisał:
Ale to była cała grupa lekarzy, więc już większy prestiż co jest ?

Zaraz prestiż - po prostu zmowa :]

Cytat:
Ja bym chciała mieć grono ludzi, którzy by jedli to, co zrobię buja w obłokach

Więc masz plan na życie - możesz zostać kucharzem :P



PostWysłany: Sro 14:44, 19 Wrz 2012
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeanne napisał:
My dzisiaj na fizyce robiliśmy zadanie z optyki. Hm, tylko trzeba było do niego informacji z dwóch działów w przód. Myślisz, ze nie zrobiliśmy? Razz W piątek mam test z fizyki i już mi gorzej na samą myśl.

Mnie jutro czeka kartkówka z matmy. A w przyszłym tygodniu sprawdzian z chemii, angielskiego, polskiego. I nie wiadomo na kiedy nam zapowie sprawdzian z biologii.
Z czego z tej fizyki?

jeanne napisał:
7 osób nie chce jechać, wiec wycieczka stoi pod znakiem zapytania. Pytają się mnie, czy jak będzie w innym terminie, to czy pojadę. Zrobiłam taką minę Neutral i strzeliłam "nie?". Znowu będę obgadana hahaha A no i podobno Michał i Adrian nie jadą przez to, że ja nie jade i mam ich przekonać. Tia Cool

Serio nie jadą bo Ty nie jedziesz? :D Pewnie i tak byś była.

jeanne napisał:
Uwiebliam takie sytuacje! U mnie dzisiaj było "zabawnie". Opiekunka, która była z 1 grupą na tym czymś powiedziała im, że mogą iść do domu i nie wracać na lekcje. No to cacy, radocha, git. Tylko, że jedna dziewczyna przyszła na lekcje, jakoś dyrektor się dowiedział i jest afera, bo podobno mieli wszyscy wrócić i ta opiekunka ma kłopoty teraz. Cool Ściągnęli część grupy, bo reszta już wsiadła do autobusów...

Nieźle.
Ja dziś o dziwo wróciłam do domu i ciągle się uśmiecham, bo mnie co poniektórzy rozbawili, ale dużo by opowiadać ;)

jeanne napisał:
Mnie już nikt nie pyta się o zdanie, bo nie jestem sztucznie miła, ani subtelna. No tylko Konrad. hahaha

To co jej powiedziałam nie było bynajmniej subtelnie. W sumie cała sprawa nie była błaha, ale problem jaki z nią miała związany był śmieszny i głupi.
W ogóle jak można do mnie pisać o 22.37 z pytaniem o to czy wyślę skany z francuskiego? Francuski mamy w piątek. Co prawda skanowałam już ten nieszczęsny podręcznik, którego nie można dostać używanego ( ja znalazłam po obleceniu 5 antykwariatów, za drugim razem, za 28 zł) Łukaszowi, ale tej osobie jakoś nie mam zamiaru. No i przecież mogłam pójść spać o 22 i co jakby mnie zbudziła? :hahaha:



_________________

PostWysłany: Sro 14:48, 19 Wrz 2012
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alhambra, wielu jest ludzi, którzy nie pracują w zawodzie i wielu, którzy pracują, więc nie ma żadnej reguły...Mój kuzyn skończył dwa fakultety na Politechnice i jest w tym bardzo dobry, a jakoś pracy znaleźć nie może i być może teraz też pluje sobie w brodę, że nie wybrał czegoś innego. To chyba często kwestia szczęścia ;-)



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sro 14:48, 19 Wrz 2012
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczęścia swoją drogą, ale każdy Ci powie, że w dzisiejszych czasach dajesz sobie o wiele większą szansę, mając studia ścisłe, które dają Ci jakieś rzeczywiste umiejętności niż studia humanistyczne, które dają niewiele.
A tak trochę obok tematu, to moja szwagierka po pedagogice chciała ostatnio sprawdzić, w jakich zawodach może pracować i tak przy okazji zastanawiała się, co mi wpisali na dyplomie, jak już znowu szukam pracy :) Okazało się, że po swojej magisterce mam wpisane te same uprawnienia co ona (oczywiście nie tylko, bo jakby nie było to inny kierunek) :co jest: :co jest:
Mam pieczywo, zatem zostało mi tylko ogarnąć siebie :) To najgorsza część, bo wyglądam tragicznie :?



PostWysłany: Sro 15:05, 19 Wrz 2012
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest po pedagogice ogólnej? Co macie wspólnego wpisane? :)



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sro 15:16, 19 Wrz 2012
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po społecznej i opiekuńczej ;) Kiedyś Ci spiszę ze swojego suplementu konkretnie swoje uprawnienia, ale tak ogólniej ze wspólnych mamy np. pracę w opiece społecznej, ośrodkach opiekuńczych i terapeutycznych, szkolnictwie i ośrodkach wychowawczych :) Sama się trochę zdziwiłam, bo może wstyd się przyznać, ale odkąd odebrałam dyplom z uczelni kilka lat temu, to suplement leżał w szafie i nawet nie zaglądałam do niego :) Jedyny dokument, jakiego ode mnie wymagano w pracy, to dyplom bądź jego odpis - suplement nigdy :)



PostWysłany: Sro 15:23, 19 Wrz 2012
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alhambra napisał:
np. pracę w opiece społecznej, ośrodkach opiekuńczych i terapeutycznych, szkolnictwie i ośrodkach wychowawczych

Ale jako kto tak dokładniej? Osoba, która czym się w takich miejscach zajmuje?



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sro 15:29, 19 Wrz 2012
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 437, 438, 439 ... 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552  Następny
Strona 438 z 552

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.66581 sekund, Zapytań SQL: 15