Rozmowy w t(ł)oku #16
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 330, 331, 332 ... 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lesio, o ile dobrze pamiętam, połowa mojego rocznika oblała próbną maturę :mrgreen: Na szczęście nie miało to odzwierciedlenia na prawdziwej maturze, więc OK :D
Ja przycięłam komara p pracy i właśnie się obudziłam w lekkim szoku, nie wiedząc o co chodzi, kiedy zadzwonił telefon :| Ale potrzebna była mi odrobina snu, bo znów pół nocy się przewracałam na łóżku jak naleśnik, po czym wstałam przed 6, bo musiałam jechać porobić wyniki przed wizytą u kolejnego zbrodniarza w białym kitlu :?
Ale tu, jak widzę, naprawdę sennie się zrobiło i nikt nie zagląda :?



PostWysłany: Wto 19:54, 06 Mar 2012
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alhambra napisał:
lesio, o ile dobrze pamiętam, połowa mojego rocznika oblała próbną maturę Na szczęście nie miało to odzwierciedlenia na prawdziwej maturze, więc OK


Bez przesady :) To tylko podstawowa matma i polski więc mogę to pisać nawet w tym momencie ze świadomością wyniku powyżej 70% :)

alhambra napisał:
Ale potrzebna była mi odrobina snu, bo znów pół nocy się przewracałam na łóżku jak naleśnik, po czym wstałam przed 6, bo musiałam jechać porobić wyniki przed wizytą u kolejnego zbrodniarza w białym kitlu


Hm, a ja dzisiaj się nawet wyspałem :) Ale wspólnym elementem jest to, że też dzisiaj musiałem iść do szpitala i oddać krew do badań :)


alhambra napisał:
Ale tu, jak widzę, naprawdę sennie się zrobiło i nikt nie zagląda


Wiosna sie zaczyna to nikt nie siedzi przed komputerem :D



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Wto 20:34, 06 Mar 2012
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lesio napisał:
Bez przesady Smile To tylko podstawowa matma i polski więc mogę to pisać nawet w tym momencie ze świadomością wyniku powyżej 70% Smile

U mnie jakoś dziwnie to wszystko wyszło, bo bardzo długo nie wiedzieliśmy, jak będzie wyglądała nasza matura. Otóż był to czas przejściowy pomiędzy nową i starą maturą. Przygotowywani byliśmy pod kątem starej, a egzamin próbny był jakimś dziwnym połączeniem, ale za cholerę nie pamiętam, co tam było. Tyle wiem, że na polskim mieliśmy jakiś durny test :roll: Zdałam chyba na 2, a najlepsi uczniowie oblali :) Wyniki były dokładnie odwrotne niż powinny, bo osoby z najmniejszym poziomem wiedzy zdały próbną najlepiej :D

Dodano 3 minut temu:

Cytat:
Wiosna sie zaczyna to nikt nie siedzi przed komputerem Very Happy

Mnie na razie średnio to cieszy, bo mijamy się ostatnio z moją Gosią, a samej wychodzić mi się nie chce :roll: W sobotę byłyśmy tylko razem na zakupach, a najbliższe wspólne wolne mamy 17-18 marca, w związku z powyższym idziemy pierwszego dnia na małą imprezkę do koleżanek i na okoliczność wiosny zakupiłyśmy sobie po nowej parze trampek :)



PostWysłany: Wto 20:49, 06 Mar 2012
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alhambra napisał:
na okoliczność wiosny zakupiłyśmy sobie po nowej parze trampek

Jakie wybrałyście? Pochwal się!
Wiosna dla mnie zaczyna się wtedy, gdy pierwszy raz zakładam trampki :D
Jednak ponieważ w zeszłym roku kupiłam dwie pary, teraz chyba będę musiała odpuścić. Chyba że znajdę model, którego szukam :mrgreen:

lesio napisał:
To tylko podstawowa matma i polski więc mogę to pisać nawet w tym momencie ze świadomością wyniku powyżej 70%

Też bym chciała mieć taką świadomość ;)



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Wto 20:55, 06 Mar 2012
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Salamandra napisał:
Jakie wybrałyście? Pochwal się!

Żadne tam wyszukane modele, zwykłe najzwyklejsze trampki, takie z białymi c zubkami, jak nosiłam w latach podstawówki na WF :P
Ja kupiłam czerwone, Gosia siwe :) Mam jeszcze czarne - tradycyjne, z zeszłego roku :)

Dodano 3 minut temu:

Salamandra
http://mkrawat.pl/wp-content/uploads/2012/03/73eed6968536184258a8bf5813688034.jpg coś takiego, tylko niskie i w innym kolorze :)



PostWysłany: Wto 21:02, 06 Mar 2012
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jednak wolę te wyższe, do kostki. Ale kolor świetny, czerwone są najlepsze :D
Jak zarobię pierwszy milion, to kupię sobie trampki we wszystkich możliwych kolorach i odcieniach.



_________________

,,People say: 'What do you think of people that only talk to you or like you because you're in Green Day?'
And I say: 'Well, I AM Green Day. That is me... that is my life.'"

PostWysłany: Wto 21:06, 06 Mar 2012
Salamandra
Psychologiczny Iluzjonista
Psychologiczny Iluzjonista



Dołączył: 27 Gru 2008
Pochwał: 19

Posty: 7968

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Salamandra, te wyższe nosiłam kiedyś, ale obecnie bardziej praktyczne są dla mnie niskie, aczkolwiek zawiesiło mi się w sobotę oko na wysokich, niestety czerwonych nie było :| Były różowe, ale to byłoby za wiele jak dla mnie :D Też mam w planach kila par jeszcze w różnych kolorach :P



PostWysłany: Wto 21:10, 06 Mar 2012
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
U mnie jakoś dziwnie to wszystko wyszło, bo bardzo długo nie wiedzieliśmy, jak będzie wyglądała nasza matura. Otóż był to czas przejściowy pomiędzy nową i starą maturą. Przygotowywani byliśmy pod kątem starej, a egzamin próbny był jakimś dziwnym połączeniem, ale za cholerę nie pamiętam, co tam było. Tyle wiem, że na polskim mieliśmy jakiś durny test Zdałam chyba na 2, a najlepsi uczniowie oblali Wyniki były dokładnie odwrotne niż powinny, bo osoby z najmniejszym poziomem wiedzy zdały próbną najlepiej


Chyba że tak, teraz to jest zupełnie inaczej :) Wszystko jest czarno na białym, łatwo i przejrzyście :)


Cytat:
Też bym chciała mieć taką świadomość


Spokojnie, będziesz miała :) Jeżeli chodzi o podstawowy poziom przedmiotów których się uczy od podstawówki to nie trzeba być geniuszem żeby to w miarę dobrze napisać :)



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Wto 21:12, 06 Mar 2012
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widzę, że spory przestój tu był, ale chyba trochę się ożywiamy ;).

Rekolekcje mam od poniedziałku, ale marzec wygląda sympatycznie: już miałam 4 sprawdziany, na razie zapowiedziano nam kolejne 5 albo 6, + oczywiście milion kartkówek :roll: żeby nie było za nudno czy za spokojnie.

A co u Was?



_________________
zagubione odnalezione rodzeństwo: nimfka, Nemezis i Caellion :*

http://www.finanse-online.com.pl/kontaosobiste/

PostWysłany: Sro 20:12, 07 Mar 2012
Sevir
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 20 Wrz 2009
Pochwał: 11

Posty: 3985

Miasto: Poznań
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sevir napisał:
Rekolekcje mam od poniedziałku, ale marzec wygląda sympatycznie: już miałam 4 sprawdziany, na razie zapowiedziano nam kolejne 5 albo 6, + oczywiście milion kartkówek Rolling Eyes żeby nie było za nudno czy za spokojnie.

Sevir ja mam dopiero w kwietniu, a sprawdziany mam już pozapowiadane do 21 marca czy nawet później. Hitem był sprawdzian na którym były zdjęcia 16 polityków, których miałam podpisać z imienia i nazwiska. Nie było żadnej listy do nauki mogli być to jacykolwiek. Rozpoznałam aż 3 :mdleje:



_________________

PostWysłany: Sro 20:19, 07 Mar 2012
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rozpoznałam aż 3
:hahaha: no to nieźle. Też uwielbiam sprawdziany z "niewiadomoczego". No a ostatni jak na razie sprawdzian zapowiedzieli nam na 28 marca :]



_________________
zagubione odnalezione rodzeństwo: nimfka, Nemezis i Caellion :*

http://www.finanse-online.com.pl/kontaosobiste/

PostWysłany: Sro 20:39, 07 Mar 2012
Sevir
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 20 Wrz 2009
Pochwał: 11

Posty: 3985

Miasto: Poznań
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sevir napisał:

hahaha no to nieźle. Też uwielbiam sprawdziany z "niewiadomoczego". No a ostatni jak na razie sprawdzian zapowiedzieli nam na 28 marca krzywy

Mnie czeka mapka z historii, sprawdzian z chemii, sprawdzian z biologii, sprawdzian z wosu, sprawdzian z fizyki, kartkówka z biologii, sprawdzian z polskiego, kilka kartkówek z TI i nie mam pojęcia, ale pewnie o połowie zapomniałam. W charakterze gwoździa do trumny występuję to, że ten sprawdzian z polityków trzeba będzie poprawić. I to pada pytanie niby *przekleństwa* jak ? :hahaha:



_________________

PostWysłany: Sro 20:43, 07 Mar 2012
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mi faza sprawdzianów minęła. Miałam w lutym. W ogóle, jeżeli chodzi o sprawdziany to nie lubię jednego. Teoretycznie jest tak, że sprawdziany mają być wpisywane do dziennika, bo maksymalna ich ilość to 3 na tydzień i 1 na dzień. I jest sobie taka matematyka, pani tłumaczy, tłumaczy i nagle mówi, że sprawdzian, za dwa tygodnie. Pomijam marudzenie klasy itp. Pani sprawdzianu w dziennik zapomina wpisać. Przychodzi polski i pani mówi: za dwa tygodnie sprawdzian. My na to, oczywiście, że mamy z matematyki. Pani zagląda w dziennik i: Ale tutaj nic nie ma. I wpisuje. Albo i nie. I dwa tygodnie później się okazuje, że mam sprawdzian z polskiego, matematyki, ekonomiki i czegoś jeszcze. Tego właśnie nie lubię. ;<



Witam. ;D



PostWysłany: Sro 20:45, 07 Mar 2012
Emilly
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 29 Lut 2012

Posty: 2

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pantera mglista, zawsze możesz powiedzieć, że nie masz pamięci do twarzy :hahaha:
A w ogóle to siemanko :wink: Chyba zapadam w sen zimowy, bo ostatnio, co wrócę z pracy, to zasypiam :? Jutro miałam się wyspać i co? Niestety, mój przecudowny kierownik zaprosił mnie na 8 do roboty :cry:



PostWysłany: Sro 20:52, 07 Mar 2012
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I to pada pytanie niby *przekleństwa* jak ?
:hahaha:


Emilly napisał:
A mi faza sprawdzianów minęła. Miałam w lutym. W ogóle, jeżeli chodzi o sprawdziany to nie lubię jednego. Teoretycznie jest tak, że sprawdziany mają być wpisywane do dziennika, bo maksymalna ich ilość to 3 na tydzień i 1 na dzień. I jest sobie taka matematyka, pani tłumaczy, tłumaczy i nagle mówi, że sprawdzian, za dwa tygodnie. Pomijam marudzenie klasy itp. Pani sprawdzianu w dziennik zapomina wpisać. Przychodzi polski i pani mówi: za dwa tygodnie sprawdzian. My na to, oczywiście, że mamy z matematyki. Pani zagląda w dziennik i: Ale tutaj nic nie ma. I wpisuje. Albo i nie. I dwa tygodnie później się okazuje, że mam sprawdzian z polskiego, matematyki, ekonomiki i czegoś jeszcze. Tego właśnie nie lubię. ;<
Znam to :roll:... Tak w ogóle, miło Cię poznać *podaje łapkę* Sevir jestem :] .


Sen zimowy w marcu to... dobry pomysł ;) . Miło ze strony kierownika w takim razie :roll:



_________________
zagubione odnalezione rodzeństwo: nimfka, Nemezis i Caellion :*

http://www.finanse-online.com.pl/kontaosobiste/

PostWysłany: Sro 21:14, 07 Mar 2012
Sevir
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 20 Wrz 2009
Pochwał: 11

Posty: 3985

Miasto: Poznań
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 330, 331, 332 ... 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552  Następny
Strona 331 z 552

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.73816 sekund, Zapytań SQL: 15