Rozmowy w t(ł)oku #16
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 229, 230, 231 ... 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
*żółwik* Mnie skutecznie motywuje mój profesor.
"To dziecko z przedszkola by rozwiązało to zadanie! Nie, nie będę obrażał przedszkolaków, to dziecko w ŻŁOBKU, by rozwiązało!"
"Tu się kończy fizyka i zaczyna matematyka, ale jak wam brak PODSTAW! to ja nic nie poradzę!"
"Inteligentny szympans by to potrafił zrobić, a ty nie wiesz?!"
^^


U mnie lekcja polega na tym, że wchodzi pan profesor minimum 10min sprawdza obecność, odpyta na plusy i minusy z ostatniej lekcji, dyktuje temat i podchodzi do tablicy i robi normalny wykład na podany temat. Ogólnie jest czymś bardzo oryginalnym jeżeli weźmie kogoś do omówienia zadania a żeby spytać na ocenę to chyba sie jeszcze nie zdrzyło :D Dlatego koleś jest spoko, ale jest bardzo powolny i niektóre tematy tłumaczy w sposób dosyć dziwny. Nad prostymi rzeczami rozwodzi sie po 10min a czasami pojedzie granicą czy pochodną która bierze sie z kosmosu i robi wykład dalej. Naprawde bardzo dziwny typ :D

Nemezis napisał:
Nigdy nie zrozumiem męskiej logiki


Jakby sie dało zrozumieć kobiecą logikę jeżeli wogóle można użyć takiego określenia 8)



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Czw 16:00, 29 Gru 2011
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lesio napisał:
Jakby sie dało zrozumieć kobiecą logikę jeżeli wogóle można użyć takiego określenia Cool

A co w kobietach tak trudno jest zrozumieć?

Właśnie spojrzałam na zadania z maty na mailu klasowym, wiem jak sobie zepsuć wolne...
Na dodatek to bardziej wygląda na zadania z fizyki niż z matematyki :(



_________________

PostWysłany: Czw 16:09, 29 Gru 2011
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A co w kobietach tak trudno jest zrozumieć?


Różne rzeczy ale moja odpowiedź była formą lekko ironiczną :) Myślę, że zarówno z kobieta i z facetem można sie dogdać to poprostu zależy od osoby a nie od płci, chyba :)


Cytat:
Na dodatek to bardziej wygląda na zadania z fizyki niż z matematyki


Czyżby problem spotkania ? :>



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Czw 16:13, 29 Gru 2011
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dlatego koleś jest spoko, ale jest bardzo powolny i niektóre tematy tłumaczy w sposób dosyć dziwny. Nad prostymi rzeczami rozwodzi sie po 10min a czasami pojedzie granicą czy pochodną która bierze sie z kosmosu i robi wykład dalej. Naprawde bardzo dziwny typ Very Happy

U mnie gościu podaje teorie na 2, 3 lekcjach, sama teoria, potem bierze do tablicy [tzn. rzuca nr. w sufitu o.O] do zrobienia zadania i widzi, czy umiesz teorie czy nie. A najlepsze jest to, że on za to nigdy nie daje prawie oceny, a każdy tak sie boi o.O No i jak ma zły humor to robi takie wyrywanki do odpowiedzi.

Cytat:

Na sobie Smile Na PW chyba, że chcesz publicznie Very Happy

Wstręciula :P



_________________

PostWysłany: Czw 16:20, 29 Gru 2011
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lesio napisał:
Różne rzeczy ale moja odpowiedź była formą lekko ironiczną Smile Myślę, że zarówno z kobieta i z facetem można sie dogdać to poprostu zależy od osoby a nie od płci, chyba Smile

No dużo zależy od osoby, dlatego nie przepadam za uogólnieniami :)

lesio napisał:
Czyżby problem spotkania ? chtry

A cóż to jest O.o ? Jeśli chodzi o spotkania rowerzystów i pociągów to i owszem do tego krany jeszcze :hahaha:
Przykładowo mam takie urocze zadanie:
Jedną rurą w ciągu minuty przepływa o 8 m3 wody więcej niż drugą. Woda wypływająca tylko z pierwszej rury napełnia pusty basen w czasie 0 8% krótszym niż woda wypływająca tylko drugą rurą. Jaka jest prędkość przepływu wody pierwszą, a jaka drugą rurą?

Szykuję się wspaniałe spędzanie wolnego czasu z matematyką.

Dodano 39 sekund temu:

jeanne napisał:
Wstręciula Razz

Że niby ja :hahaha: ?



_________________

PostWysłany: Czw 16:21, 29 Gru 2011
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Jedną rurą w ciągu minuty przepływa o 8 m3 wody więcej niż drugą. Woda wypływająca tylko z pierwszej rury napełnia pusty basen w czasie 0 8% krótszym niż woda wypływająca tylko drugą rurą. Jaka jest prędkość przepływu wody pierwszą, a jaka drugą rurą?

Miałam taakieee! Ale jak to się rozwiązywało to nie na moją dzisiejszą głowę. Ale hm.. Jakby oznaczyć t1 i t2=t1-0,08t1 a 8m3 podzielić na 60, żeby wyszło ile w ciągu sekundy przepływa więcej i to przyrównać, hmm,



_________________

PostWysłany: Czw 16:28, 29 Gru 2011
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeanne napisał:
Miałam taakieee! Ale jak to się rozwiązywało to nie na moją dzisiejszą głowę. Ale hm.. Jakby oznaczyć t1 i t2=t1-0,08t1 a 8m3 podzielić na 60, żeby wyszło ile w ciągu sekundy przepływa więcej i to przyrównać, hmm,

Na fizyce czy matematyce ? Mam jeszcze z rowerzystami, autami i turystami a i prasowaniem koszul.
Teoretycznie wiem jak rozwiązywać zadania tego typu, praktycznie to ich nie cierpię :(



_________________

PostWysłany: Czw 16:33, 29 Gru 2011
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A cóż to jest O.o ? Jeśli chodzi o spotkania rowerzystów i pociągów to i owszem do tego krany jeszcze
Przykładowo mam takie urocze zadanie:
Jedną rurą w ciągu minuty przepływa o 8 m3 wody więcej niż drugą. Woda wypływająca tylko z pierwszej rury napełnia pusty basen w czasie 0 8% krótszym niż woda wypływająca tylko drugą rurą. Jaka jest prędkość przepływu wody pierwszą, a jaka drugą rurą?

Szykuję się wspaniałe spędzanie wolnego czasu z matematyką.


Tak chodzi mi o rowery, pociągi itp :D Hmm kiedyś robiłem w kiełbasie jakieś zadanie z basenami ale na to nie mam pomysłu. Musiałbym sobie rozpisać pare równań bo jest wzrokowcem ale teraz wychodzę więc poprostu powiem że nie wiem :D


Cytat:
U mnie gościu podaje teorie na 2, 3 lekcjach, sama teoria, potem bierze do tablicy [tzn. rzuca nr. w sufitu o.O] do zrobienia zadania i widzi, czy umiesz teorie czy nie. A najlepsze jest to, że on za to nigdy nie daje prawie oceny, a każdy tak sie boi o.O No i jak ma zły humor to robi takie wyrywanki do odpowiedzi.


Ha ale wiesz to mobilzuje do nauki a u nas jest z tym średnio. Nikt nie przerabia na bieżąco bo każdy wie, że i tak nikt tego nie sprawdzi.


Cytat:
No dużo zależy od osoby, dlatego nie przepadam za uogólnieniami


No uogólnienia i stereotypy bywają krzywdzące. Ale dzięki temu fajnie można z siebie robić szownistyczną świnię :D



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Czw 16:36, 29 Gru 2011
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lesio napisał:
Tak chodzi mi o rowery, pociągi itp Very Happy Hmm kiedyś robiłem w kiełbasie jakieś zadanie z basenami ale na to nie mam pomysłu. Musiałbym sobie rozpisać pare równań bo jest wzrokowcem ale teraz wychodzę więc poprostu powiem że nie wiem Very Happy

I tak żeby zrozumieć muszę się z nimi sama pomęczyć...
Boru a ja tych zadań mam 20 i mamy jeszcze raz na kolejną ocenę pisać sprawdzian z funkcji wymiernej, bo ostatni tak genialnie nam poszedł :)

lesio napisał:
No uogólnienia i stereotypy bywają krzywdzące. Ale dzięki temu fajnie można z siebie robić szownistyczną świnię Very Happy

To fakt :D



_________________

PostWysłany: Czw 16:47, 29 Gru 2011
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, dzisiaj doprowadziłem do tego że nowo przyjęta pracownica rzuciła we mnie podpaską. Na szczęście nie była używana.
:shock:
Popłakałem się do łez :P Ja tylko wypomniałem jej że za długo jej nie ma na produkcji a ona zrobiła minę kota srającego na pustyni i po 10 minutach przylazła z podpaską bez słowa rzuciła ją na biurko, trzasnęła drzwiami i tyle ją widziałem :roll:



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Czw 16:56, 29 Gru 2011
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JigSaw napisał:
Witam, dzisiaj doprowadziłem do tego że nowo przyjęta pracownica rzuciła we mnie podpaską. Na szczęście nie była używana.

Jig masz niezwykły talent jak widać :hahaha:



_________________

PostWysłany: Czw 16:59, 29 Gru 2011
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jig masz niezwykły talent jak widać


Właśnie byłem dla niej miły i sympatyczny, bo młoda i ładna dziewczyna... normalnie do rany przyłóż. Ciekaw jestem czy jutro pokaże się w pracy, tym bardziej że potem na zebraniu załogi powiedziałem że nie życzę sobie rzucania we mnie czymkolwiek po czym połowa ludzi pospadała z krzeseł :lol:

Ale moja Aneta i tak była najlepsza. Zadzwoniłem do niej i mówię co się stało. Trochę pogadaliśmy i na koniec rozmowy pytam: Może Ty mi wyjaśnisz czego rzuciła tą podpaską?
A Aneta na to:Jezu, bo może tampony są za drogie



_________________
Bash in my brain And make me scream with pain Then kick me once again,
And say we'll never part...
I know too well I'm underneath your spell,
So, darling, if you smell Something burning, it's my heart.

PostWysłany: Czw 17:04, 29 Gru 2011
JigSaw
Diabetolog
Diabetolog



Dołączył: 24 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 1655

Miasto: Miasto Grzechu
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JigSaw napisał:
Właśnie byłem dla niej miły i sympatyczny, bo młoda i ładna dziewczyna... normalnie do rany przyłóż. Ciekaw jestem czy jutro pokaże się w pracy, tym bardziej że potem na zebraniu załogi powiedziałem że nie życzę sobie rzucania we mnie czymkolwiek po czym połowa ludzi pospadała z krzeseł Laughing

Jig może chciała Ci zasugerować tą podpaską powód dla którego nie było jej tak długo na produkcji :hahaha:

Cytat:
Ale moja Aneta i tak była najlepsza. Zadzwoniłem do niej i mówię co się stało. Trochę pogadaliśmy i na koniec rozmowy pytam: Może Ty mi wyjaśnisz czego rzuciła tą podpaską?
A Aneta na to:Jezu, bo może tampony są za drogie

A ja właśnie miałam powiedzieć, że tylko czekać aż kolejna przyjdzie rzucać tamponami :hahaha:



_________________

PostWysłany: Czw 17:09, 29 Gru 2011
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Witam, dzisiaj doprowadziłem do tego że nowo przyjęta pracownica rzuciła we mnie podpaską. Na szczęście nie była używana.
Shocked

ja wyrosłam z tego w gimnazjum, gdy rzucialiśmy się na religii :hahaha:
A w psychiatryku był taki chłopaczek, który chodził po wszystkich dziewczynach i zbierał podpaski i przyklejał na siebie, ja mu dałam tampona, to włożył sobie do nosa -,-

Dostałam właśnie zaproszenie na sylwestra, na którym bym znała tylko gospodarza, fun!



_________________

PostWysłany: Czw 17:49, 29 Gru 2011
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeanne napisał:
A w psychiatryku był taki chłopaczek, który chodził po wszystkich dziewczynach i zbierał podpaski i przyklejał na siebie, ja mu dałam tampona, to włożył sobie do nosa -,-

Że co :hahaha:



_________________

PostWysłany: Czw 17:53, 29 Gru 2011
pantera mglista
Designer Miesiąca
Designer Miesiąca



Dołączył: 11 Kwi 2010
Pochwał: 3

Posty: 3513

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 229, 230, 231 ... 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552  Następny
Strona 230 z 552

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.73793 sekund, Zapytań SQL: 15