Rozmowy w t(ł)oku #15
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 195, 196, 197 ... 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Guśka_, a propos psów, to i ja muszę swojego wyprowadzić. Wieczorem, mam nadzieję, weźmie go tata, ale teraz muszę ja :roll:



PostWysłany: Nie 13:57, 03 Paź 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Guśka_ 60m, och to rzeczywiście olbrzymia odległość marudo, nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę mieszkania w takim miejscu :P



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Nie 13:57, 03 Paź 2010
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Al, ja wychodzę z Neonem rano, jak idę do szkoły, czasami po szkole oraz na wieczór. Tak to tata :). Ja lubię wieczorem z nim chodzić. jest ta magia.
Nimfka, a ja wam, że mieszkacie w miastach, gdzie są jakieś centra, a nie jak ja musze jechać aż do Olsztyna. Choć jezioro jest cudne w lato i zimę. A tak to się nudzi xD



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Nie 14:00, 03 Paź 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Guśka_ ja z moim psem wychodzę właśnie tylko wieczorami, uwielbiam to, taka ciemność, a że nie mieszkam w centrum i mam przy domu łąkę to przecudnie gwiazdy widać, bo jest mało lamp :D
U mnie jeśli chodzi o wychodzenie z psem to o tyle dobrze, że 4 osoby mogą wychodzić, więc w sumie rano chodzi moja mama, bo najwcześniej do pracy chodzi, po południu moja siostra, a wieczorami ja, a w weekendy rano mój ojczym, po południu jedna lub druga siostra i wieczorem standardowo ja :D



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Nie 14:04, 03 Paź 2010
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nimfka, a ja wam, że mieszkacie w miastach, gdzie są jakieś centra, a nie jak ja musze jechać aż do Olsztyna. Choć jezioro jest cudne w lato i zimę. A tak to się nudzi xD

Nie no, fakt. Nie wzięłam pod uwagę, że atrakcji poza sezonem brak, ale do Olsztyna masz niedaleko :P Dziękuję rodzicom, że zamieszkali w Olsztynie, bo dzięki temu mam optymalne rozwiązanie: duże miasto, w którym wszystko jest i miejscowość turystyczną z pięknymi jeziorami w jednym. Gdyby tak jeszcze góry udało się tu przenieść, to wprost żyć , nie umierać :P


Taa, u mnie wychodzi rano tata, wieczorem tata, a w dzień mama. Ja go wyprowadzam przy okazji albo wtedy, kiedy ktoś inny nie może. Dziś jest weekend, więc przypadłoby to tacie w udziale, ale niestety dziś akurat pracuje. Mama ma wolne od psa, bo jestem ja, więc co mi pozostaje? Rolling Eyes

Scaliłem posty// Jig



PostWysłany: Nie 14:04, 03 Paź 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nimfka, Dokładnie. Ja mam koło siebie las i jezioro, więc jazda na całego. Choć czasami mam wrażenie, że zaraz coś mi z krzaków wyskoczy. :]
alhambra, w sezonie to w Mrągowie mogę stwierdzić, że jest za dużo rzeczy, które chce się zrobić. Natomiast jesienią jest nudno. No chyba, że jakieś występy w CKiT zrobią. Natomiast do Olsztyna mam 67 km od mojego domu, czyli dużo :P. Miałam jechać w czwartek ten z pewną klasą, ale zrezygnowałam, bo w listopadzie jadę do lekarza i do Gdyni za dużo xD
Wiesz, Twój piesek więc trzeba. ja przy okazji zobaczę, jak się dwa puchate potwory trzymają. :]



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Nie 14:09, 03 Paź 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Guśka_ napisał:
Wiesz, Twój piesek więc trzeba.

Taki on mój jak i całej reszty, wliczając w to mojego brata, który go zostawił i wziął sobie drugiego, o.
Guśka_ napisał:
Natomiast do Olsztyna mam 67 km od mojego domu, czyli dużo

E tam, dużo. Busik i heja :P



PostWysłany: Nie 14:14, 03 Paź 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alhambra napisał:
Taki on mój jak i całej reszty, wliczając w to mojego brata, który go zostawił i wziął sobie drugiego, o.

a to takie buty. Mój Neon jet Anety, która jest w Norwegii, więc my się nim opiekujemy, kiedy jej nie ma :]
Cytat:
E tam, dużo. Busik i heja Razz

Jak ja się boję po Olsztynie sama chodzić. A dworzec i stare miasto to budzi u mnie centralnie strach.



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Nie 14:17, 03 Paź 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak ja się boję po Olsztynie sama chodzić. A dworzec i stare miasto to budzi u mnie centralnie strach.

Stare miasto? Nie rozumiem, dlaczego :shock:
Dworzec? Zachodni budzi mój strach, natomiast główny tylko wieczorami, kiedy jest już ciemno. Za dnia budzi on tylko mój niesmak :roll:



PostWysłany: Nie 14:20, 03 Paź 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

alhambra napisał:
Stare miasto? Nie rozumiem, dlaczego Shocked

Straszenie mnie od małego, że mnie cyganie porwą. :shock:

alhambra napisał:
Dworzec? Zachodni budzi mój strach, natomiast główny tylko wieczorami, kiedy jest już ciemno. Za dnia budzi on tylko mój niesmak Rolling Eyes

Dla mnie i dzień i w nocy. Ogólnie częściej bywam na centralnym, gdzie można dużo ludzi spotkać i wtedy mnie najczęściej ciarki przechodzą. Raz byłąm na dwórcu w nocy to wpadłam chyba, albo na szataństę lub jakiegoś Punka to mało zawału nie dostałam. W Mrągowie nocą się nie boję chodzić, bo znam ludzi.



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Nie 14:25, 03 Paź 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja gdybym miała obok siebie las to bym chyba ze szczęścia szalała, bo tak jak generalnie nie lubię spacerów, tak nocą kocham, tylko wątpię żeby moja mama pozwalała mi o 22 po lesie łazić, a tak tu po łące, to i tak lepiej i milej niż w mieście :P



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Nie 14:26, 03 Paź 2010
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Guśka_ napisał:
W Mrągowie nocą się nie boję chodzić, bo znam ludzi.

Ja nie powiem, żebym w Olsztynie znała ludzi, bo znam wielu, ale jeszcze więcej pozostaje mi obcych. Niemniej nie boję się w dzień, nocą to ja się własnego cienia na ulicy boję, więc się nie wypowiadam.
Cytat:
Straszenie mnie od małego, że mnie cyganie porwą. Shocked

Siedlisko cyganów w Olsztynie nie znajduje się na starówce, więc bez obaw :P Jedyni cyganie, jakich się spotyka na starówce, to stare wróżące cyganki, ale są raczej niegroźne :P



PostWysłany: Nie 14:28, 03 Paź 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Siedlisko cyganów w Olsztynie nie znajduje się na starówce, więc bez obaw Razz Jedyni cyganie, jakich się spotyka na starówce, to stare wróżące cyganki, ale są raczej niegroźne Razz

No to od dziś już się nie boję starówki. :D

alhambra napisał:
Niemniej nie boję się w dzień, nocą to ja się własnego cienia na ulicy boję, więc się nie wypowiadam.

Ja się w domu boję ciemności, na ulicy ciekawie jest, choć praktycznie wszystko jest oświetlone. :D

nimfka napisał:
Ja gdybym miała obok siebie las to bym chyba ze szczęścia szalała

Ja mam dużo lasów i jezior, jakby nie patrząc i nawet się pola uprawne znajdą, jak się jedzie na Kętrzyn lub Giżycko :P.

Cytat:
tylko wątpię żeby moja mama pozwalała mi o 22 po lesie łazić, a tak tu po łące, to i tak lepiej i milej niż w mieście Razz


Zdecydowanie. Ja na pewno bym nie poszła o tej porze do lasu. Chyba coś z baniakiem musiałoby mi się stać O.o
Wiecie dziś pierwszy raz uczesałam swoje loki i efekt mnie rozbraja :hahaha:

Ps. Fajnie ja robię tą plastykę, siedząc z wami :)



_________________

„Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.”

PostWysłany: Nie 14:31, 03 Paź 2010
Guśka_
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 16 Kwi 2010
Pochwał: 42

Posty: 6652

Miasto: Mrągowo
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja się w domu boję ciemności, na ulicy ciekawie jest, choć praktycznie wszystko jest oświetlone. Very Happy

W domu niczego się nie boję :) Problem zaczyna się, kiedy przekraczam próg mieszkania po zmroku. Mieszkam skądinąd w dość marnej dzielnicy i towarzystwo na podwórku nie jest ciekawe. Sytuację ratuje fakt, że mieszkam tu od lat i wszyscy mnie znają, a z nikim nie zadarłam na tyle poważnie, żeby miał mi coś zrobić. Więc jakoś sobie radzę. Ale sama poza moim osiedlem nocą? Never :!:
Zmykam z tym piesem, bo się zleje. A ja muszę zapalić, bo mnie naszło :roll:



PostWysłany: Nie 14:37, 03 Paź 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Guśka tak jak ty robisz plastykę tak ja "robię" fizykę i "uczę się" słówek :P :?



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Nie 14:41, 03 Paź 2010
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 195, 196, 197 ... 640, 641, 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648, 649  Następny
Strona 196 z 649

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.99598 sekund, Zapytań SQL: 15