Rozmowy w t(ł)oku #14
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 628, 629, 630 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do wyrażania swojego zdania, owszem, ale może w nieco bardziej dyplomatyczny sposób, nie sądzisz, Agawo?

Dodano 3 minut temu:

vanilla_bear napisał:
Agatar napisał:
vanilla_bear Czyżbyś miał jakiś problem, mężczyzno z Radomia. Niezwykle ambitny obrazek, jaki został przez Ciebie wklejony sugeruje, żeowszem. Czyżbyś potrzebował pomocy? *szuka w kieszeni wizytówki do psychiatry* Proszę bardzo! I teraz odpowiedź na pytanie, którego nie zadałeś : nie, nie chodziłąm do niego. Tomój kochany wspólnik. Ja rozwiązuje problemy w brutalniejszy sposób*szuka w kieszeni czegoś innego, nieco bardziej niebezpiecznego...*


Nie rozśmieszaj mnie. Ten koleś jest, najmniej "pięknistym, cudoFnym, epickim i zajedwabistym facetem" jakiego ostatnio widziałem. A uwierz, ze w Radomiu widuje naprawde ciężkie przypadki deformacji twarzy. Myślisz że dlaczego jest singlem? Raczej nie z wyboru... z reguł grał najbardziej porąbane rolę psycholi jakie się trafiały. Nie trawie gościa i jego aparycji. Dlatego wstawiłem obrazek, by poskąpić Wam tego komentarza.


Dziękuję za dyplomację i wytłumaczenie. Ja tam lubię jego psychiczną twarz, ale każdy ma prawo do własnej opinii, dlatego tez rozumiem Cię. Mimo to wcale nie twierdze, żema deformację twarzy. I na pewno wielu osobom się podoba. Czemuś jest taki pewny, że nie z wyboru?



_________________

PostWysłany: Sro 17:05, 15 Wrz 2010
Agatar
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 04 Wrz 2010

Posty: 50

Miasto: Wieliczka
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

vanilla_bear napisał:
Nie rozśmieszaj mnie. Ten koleś jest, najmniej "pięknistym, cudoFnym, epickim i zajedwabistym facetem" jakiego ostatnio widziałem. A uwierz, ze w Radomiu widuje naprawde ciężkie przypadki deformacji twarzy. Myślisz że dlaczego jest singlem? Raczej nie z wyboru... z reguł grał najbardziej porąbane rolę psycholi jakie się trafiały. Nie trawie gościa i jego aparycji. Dlatego wstawiłem obrazek, by poskąpić Wam tego komentarza.

vanilla_bear, teraz taka moda jest na takich facetów ;) nie irytuj się, bo nic tym nie zdziałasz. ja już się przyzwyczaiłam do tego.



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Sro 17:05, 15 Wrz 2010
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Agatar napisał:
Do wyrażania swojego zdania, owszem, ale może w nieco bardziej dyplomatyczny sposób, nie sądzisz, Agawo?


No jasne. Jeszcze powiedz, że wstawienie obrazka zamiast wyrażania niepochlebnego zdania, jest mało dyplomatyczne...


Agatar napisał:
Dziękuję za dyplomację i wytłumaczenie. Ja tam lubię jego psychiczną twarz, ale każdy ma prawo do własnej opinii, dlatego tez rozumiem Cię. Mimo to wcale nie twierdze, żema deformację twarzy. I na pewno wielu osobom się podoba. Czemuś jest taki pewny, że nie z wyboru?



Przyznaję, że nie jestem piękny, ani nawet brzydki. Jestem paskudny, ale przy tym kolesiu wymiękam.

Jak podoba Ci się jego portret psychologiczny, a właściwie portret psychologiczny postaci przezeń granych, to niech Ci się podoba. Ale używaj wtedy innych określeń niż, cudowny, piękny, zajedwabisty.


Ostatnio zmieniony przez vanilla_bear dnia Sro 17:07, 15 Wrz 2010, w całości zmieniany 1 raz



_________________

I want to believe... in HaS!

PostWysłany: Sro 17:05, 15 Wrz 2010
vanilla_bear
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 04 Wrz 2010
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 2

Posty: 164

Miasto: Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra, czas skończyć ten temat, zanim dojdzie do obustronnego obrzucania się mięsem. Ktoś ma propozycje tematu na dyskusję?



_________________
Cudny Óbiór od siostry!
maybe_55 i nigide, mHroczne rodzeństwo! ;) Nettie, kuzynka któregoś tam stopnia! :]

PostWysłany: Sro 17:05, 15 Wrz 2010
BluePoliceBox
Kardiochirurg
Kardiochirurg



Dołączył: 14 Lip 2009
Pochwał: 6

Posty: 3274

Miasto: Wieliczka
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

vanilla_bear Jest dyplomatyczne bardzo, ja jednak oczekiwałam jakiegoś rozwinięcia i miło mi, że się takowego doczekałam. Nie musisz go wielbic, nikt Ci nie każe. Przynajmniej mamy temat dyskusji na RwT i szybko dobijemy do 1000... :D
Tak, Agawo - koniec. Co powiecie na...*myśli*... "muzykę" lat bieżacych?



_________________

PostWysłany: Sro 17:07, 15 Wrz 2010
Agatar
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 04 Wrz 2010

Posty: 50

Miasto: Wieliczka
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sinaj napisał:
vanilla_bear, teraz taka moda jest na takich facetów nie irytuj się, bo nic tym nie zdziałasz. ja już się przyzwyczaiłam do tego.



Hohoł, wiem coś o tym :D



_________________

I want to believe... in HaS!

PostWysłany: Sro 17:08, 15 Wrz 2010
vanilla_bear
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 04 Wrz 2010
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 2

Posty: 164

Miasto: Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszce w nawiązaniu dopoprzedniej dyskusji - vanilla_bear - wolałbyś gdybym zachwycała się Bieberem, naprawdę?

Śmiesz twierdzic, że nie mamy kontrargumentów, tak?



_________________

PostWysłany: Sro 17:10, 15 Wrz 2010
Agatar
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 04 Wrz 2010

Posty: 50

Miasto: Wieliczka
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o.O co to za dziwne tematy?
jest tu jeszcze moja siostra? :D



_________________
Wyznaję Chaseronizm totalny :D
Każda Hambarr chaseronowa na pizzę zawsze gotowa
Ależ owszem, zgadza się – ona w schowku kryje się!
- by Chasper:*
Sinaj - my sweet soulmate :*:*
Moja zÓa maagdaa umilająca mi chwile w schowku :twisted: złota lista
Johnny, johnny, john--> http://johnnydepp.blox.pl/html

PostWysłany: Sro 17:11, 15 Wrz 2010
Hambarr
Psychiatra
Psychiatra



Dołączył: 30 Lip 2009
Pochwał: 30

Posty: 3852

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeszce w nawiązaniu dopoprzedniej dyskusji - vanilla_bear - wolałbyś gdybym zachwycała się Bieberem, naprawdę?


A któż tak powiedział? Zacznij rozgraniczać żartobliwe wzmianki na bagatelne tematy, od poważnych rozmów, a wtedy możemy podyskutować.

Dodano 2 minut temu:

Agatar napisał:
Śmiesz twierdzic, że nie mamy kontrargumentów, tak?


A i owszem, choć użycie wyrażenia "śmiesz" jest tutaj nie na miejscu. Nie jestem Twoim podwładnym, czy psem, byś się tak wobec mnie zwracała. Mogłabyś użyć tego słowa w średniowieczu, na zamku królewskim, do swojego parobka, przynoszącego Ci zborze.


Ostatnio zmieniony przez vanilla_bear dnia Sro 17:15, 15 Wrz 2010, w całości zmieniany 1 raz



_________________

I want to believe... in HaS!

PostWysłany: Sro 17:14, 15 Wrz 2010
vanilla_bear
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 04 Wrz 2010
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 2

Posty: 164

Miasto: Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlaczego mam oceniać faceta przez pryzmat postaci przezeń granych, hm? To, że gra psycholi wcale nie oznacza, że sma nim jest. Ja swego czasu grałam mężczyznę, a mimo wszystko wcale takowym nie jestem. Nie sądzę, że to wybitnie trafne porównanie, ale mimo wszystko... A jeżeli takowych gra, a takowym nie jest oznacza, że po prostu ma talent, ot co!

A teraz - wybacz. Dyskusja z Tobą jest niezwykle interesująca, kontrargumentów mam miliony, ale niestety muszę schodzic. Do zobaczenia, ludzie.



_________________

PostWysłany: Sro 17:15, 15 Wrz 2010
Agatar
Student medycyny
Student medycyny



Dołączył: 04 Wrz 2010

Posty: 50

Miasto: Wieliczka
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hambarr napisał:
o.O co to za dziwne tematy?

fanki bronią swojego idola no i masz ;)


Cytat:
jest tu jeszcze moja siostra?

melduje się ;D
zapytałabym, jak zadania z chemii, ale troche się boje wiedzieć... :P



_________________
Mój Kochany małż Greg :*

my soulmate Hambarr :*:* córeczka Nemezis :*
maagdaa&sinaj spółka zóo z.o.o

- In fact, I hate you. - I've never hated anyone more. - Every nerve ending in my body is electrified by hatred. - There is a fiery pit of hate burning inside me, ready to explode. - So it's settled then? - We're settled.

PostWysłany: Sro 17:16, 15 Wrz 2010
sinaj
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 02 Maj 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 35
Ostrzeżeń: 1

Posty: 3975

Miasto: Legnica/Radom
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Agatar, kilkowiek jesteś nie przejmuj się. Jak wkleje gdziekolwiek zdjęcie mojego idola, to faceci wyjezdzają zaraz z tekstem "co to za pasztet" :P cóż, najwyrazniej zazdroszczą że lecą na nich panienki, podczas gdy oni siedzą całe dnie przed kompem oglądając megan fox na monitorze :P

a teraz przejdzmy do robienia tych 8 stron :D

sis - super!! pomogłaś mi jak nie wiem. wczoraj pisałam exam i nieźle poszło. trzymaj kciuki ;)


Ostatnio zmieniony przez Hambarr dnia Sro 17:17, 15 Wrz 2010, w całości zmieniany 1 raz



_________________
Wyznaję Chaseronizm totalny :D
Każda Hambarr chaseronowa na pizzę zawsze gotowa
Ależ owszem, zgadza się – ona w schowku kryje się!
- by Chasper:*
Sinaj - my sweet soulmate :*:*
Moja zÓa maagdaa umilająca mi chwile w schowku :twisted: złota lista
Johnny, johnny, john--> http://johnnydepp.blox.pl/html

PostWysłany: Sro 17:16, 15 Wrz 2010
Hambarr
Psychiatra
Psychiatra



Dołączył: 30 Lip 2009
Pochwał: 30

Posty: 3852

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Agatar napisał:
Śmiesz twierdzic, że nie mamy kontrargumentów, tak?

Agatar, z tymi kontrargumentami to ty bądź ostrożna...
Dobra, popatrzę sobie jak się kłócicie, mam gdzieś wzmianki, że to też trochę moja wina, im szybciej i gęściej będziecie się przerzucać postami, tym szybciej otworzę szampana, zacznie się nowe RwT i o wszystkim "się zapomni".

Dodano 1 minut temu:

Cytat:
teraz - wybacz. Dyskusja z Tobą jest niezwykle interesująca, kontrargumentów mam miliony, ale niestety muszę schodzic. Do zobaczenia, ludzie.

Cześć. I pamiętaj o tych winylach... I problem umarł śmiercią częściowo naturalną.
Hambarr napisał:
a teraz przejdzmy do robienia tych 8 stron

Teraz już siedmiu! :D



_________________
Cudny Óbiór od siostry!
maybe_55 i nigide, mHroczne rodzeństwo! ;) Nettie, kuzynka któregoś tam stopnia! :]

PostWysłany: Sro 17:18, 15 Wrz 2010
BluePoliceBox
Kardiochirurg
Kardiochirurg



Dołączył: 14 Lip 2009
Pochwał: 6

Posty: 3274

Miasto: Wieliczka
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przejrzałam swój temat w fanarcie i stwierdziłam, że cofam się w rozwoju :o
Próbowałam obczaić, o co dokładnie jest ta zażarta dyskusja ale mój musk już nie pracuje :D



_________________

PostWysłany: Sro 17:19, 15 Wrz 2010
jeanne
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 50

Posty: 11087

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dlaczego mam oceniać faceta przez pryzmat postaci przezeń granych, hm? To, że gra psycholi wcale nie oznacza, że sma nim jest. Ja swego czasu grałam mężczyznę, a mimo wszystko wcale takowym nie jestem. Nie sądzę, że to wybitnie trafne porównanie, ale mimo wszystko... A jeżeli takowych gra, a takowym nie jest oznacza, że po prostu ma talent, ot co!

A teraz - wybacz. Dyskusja z Tobą jest niezwykle interesująca, kontrargumentów mam miliony, ale niestety muszę schodzic. Do zobaczenia, ludzie.


Ujmę to w sposób w jaki wykładowcy sztuk pięknych w tym aktorstwa lubią powiadać: "Stajesz się tym kogo grasz." Przykłądem jest chociażby Heath Ledger, który popełnił samobójstwo, zaraz po skończeniu filmu, w którym grał niebywale świetnie psychopatycznego morderce. Więc, Twoja sprawa kto Ci się podoba, ale nie próbuj zmieniać mojego zdania i najeżdżać na mnie gdy je mam.



_________________

I want to believe... in HaS!

PostWysłany: Sro 17:20, 15 Wrz 2010
vanilla_bear
Stażysta
Stażysta



Dołączył: 04 Wrz 2010
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 2

Posty: 164

Miasto: Radom
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 628, 629, 630 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636  Następny
Strona 629 z 636

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.78742 sekund, Zapytań SQL: 15