Rozmowy w t(ł)oku #14
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 142, 143, 144 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maria lucie napisał:
z tym że u mnie jest tak, że we wszystkich innych dziedzinach życia jak ktoś mi powie, że mi się nie uda, to ja tym bardziej będę się starać, żeby udowodnić, że się uda. tylko z rehabilitacją siadam i zaczynam płakać... w ten sposób można chyba sprawdzać, co dla kogo jest najtrudniejsze.

Tylko z tą rehabilitacją jest nie tak, mówisz? Proszę tylko nie płacz. Płacz to najgorsze co może być, przekonuję się o tym coraz częściej i w coraz bardziej drastyczny sposób :( Porozmawiaj o tym z mamą że w tym przypadku to co ona mówi nie mobilizuję do działania. Że to tylko pogarsza Twoją sprawę. Musisz jej udowodnić że robisz wszystko co w Twojej mocy dla zdrowia a ja wiem że to robisz bo to widać :* po tym jak wracasz z tych badań które masz prawie w każdym dniu tygodnia! ja Cię podziwiam ogromnie, wiedz o tym!



PostWysłany: Pią 21:16, 13 Sie 2010
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak sobie wyciągamy co niektóre "rodzinne smaczki" i tylko utwierdzam się w przekonaniu, że nigdy nie będę matką ^^



PostWysłany: Pią 21:18, 13 Sie 2010
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale nigide wytoczył mi proces.



No jak jeszcze raz spróbuje to ja już go osobiście pejczykiem tak zleje,że się nie pozbiera! O.o



_________________

PostWysłany: Pią 21:18, 13 Sie 2010
Nutty Nettie
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 27 Sty 2010
Pochwał: 14

Posty: 6086

Miasto: Kalisz
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nutty Nettie napisał:
No jak jeszcze raz spróbuje to ja już go osobiście pejczykiem tak zleje,że się nie pozbiera! O.o

ahh ! dziemkujem ! :)



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Pią 21:19, 13 Sie 2010
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rocket queen napisał:
Problem pojawia się wówczas, gdy zaczynasz wchodzić w głębsze relacje z innymi ludźmi (pretendującymi do roli przyjaciela czy chłopaka), którym nie wystarcza takie "życie obok siebie", gdyż oni zawsze byli przyzwyczajeni do "życia razem"... I wtedy albo pracujesz nad sobą i się otwierasz, albo zostajesz na lodzie.

Tylko żeby się otworzyć, to musi zależeć, a trudno w sobie to odnaleźć. Nagle wszystko to, co zawsze należało do ciebie, musisz pokazać komuś innemu. I albo się pokazuje, albo się udaje...
Nie cierpię udawać zależności. Troszczyć się, martwić, pytać co słychać, podczas gdy naprawdę wcale mnie to nie interesuje. Najgorzej jest, że mam tak wobec naprawdę bliskich osób. Czuję się wtedy trochę jak Dexter :D


Łojeju, przed chwilą na zewnątrz rozległ się jakiś donośny dźwięk pełen lamentu. Brzmiało jak jakaś syrena czy coś w tym rodzaju. Moja pierwsza myśl - Rosjanie atakują. :D



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pią 21:19, 13 Sie 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maagdaa napisał:
Aniu, z nikim nie musisz rozmawiać. Musisz tylko pokazać na co Cię stać. przecież wszyscy dobrze wiedzą, że jak chcesz to potrafisz !
musisz na pewno ograniczyć trochę komputer i poświęcać więcej czasu na naukę, no i oczywiście wierzyć w siebie i się nie stresować !

:przytul: ale niestety ja nie umiem z samą sobą zwalczać problemów(nie wiem jak to inaczej nazwać).. ja muszę z kimś o tym rozmawiać bo wtedy czuję się lepiej. A jak nie mam żadnego wsparcia w rodzinie a z nimi najbardziej szczerze potrafię rozmawiać to z kim mogę o tym rozmawiać? Dobrze że Wy zawsze posłuchacie, doradzicie.. osamotnionej ann! kiss!



PostWysłany: Pią 21:20, 13 Sie 2010
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ann napisał:
Musisz jej udowodnić że robisz wszystko co w Twojej mocy dla zdrowia a ja wiem że to robisz bo to widać

nie zawsze - mama się na mnie złości, że za mało ćwiczę w domu (przyznaję, nie codziennie mi się chce), że źle ćwiczę (tu akurat nie ma racji, bo ćwiczę tak, jak mi kazali) i że mało nosze gorset (ciekawe, czy ona by wytrzymała dłużej...)
nawet mi się nie chce jej niczego tłumaczyć, i tak dla niej co nie powiem jest źle.
cieszę się, że chociaż Ty we mnie wierzysz ;*
(z badaniami to akurat źle, że tak często - każdy lekarz mnie widzi i mówi, że to nie jego działka, że ktoś inny mnie musi zbadać. i w ten sposób dalej nie wiadomo, w czym dokładnie problem)

Dodano 1 minut temu:

Shitzune napisał:
Moja pierwsza myśl - Rosjanie atakują.

jak nam kiedyś spadła wielka bryła lodu z dachu na chodnik to się wydarłam "bombardują!" i wlazłam pod biurko :mrgreen:



_________________
Wiolka i maria lucie = Holmes i jego dr Watson = Kojot i Struś Pędziwiatr = szpieki!
Magda - druga połówka mojego mózgu
-o, słońce wyszło. -ten twój huraoptymizm potrafi być naprawdę irytujący!

PostWysłany: Pią 21:22, 13 Sie 2010
maria lucie
Torakochirurg
Torakochirurg



Dołączył: 09 Paź 2009
Pochwał: 5

Posty: 3722

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aniu, no oczywiście, że masz nas !
a poza tym, to przesadzasz ! doskonale wiesz, że nauka wcale tak źle Ci nie idzie. Myślę, że to nawet nie jest kwestia czasu poświęcanego nauce, a stres. Ale nie martw się Anuś. Mam tak samo, i razem jakoś sobie poradzimy, nie ?
gdybyś mnie widziała w ostatnich miesiącach szkoły...



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Pią 21:23, 13 Sie 2010
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ann napisał:
Ale za rok zapowiadają się piękne wakacje, ach! O ile wszystko dojdzie do skutku

oo może powiesz coś więcej :> ?

rocket queen napisał:
i tylko utwierdzam się w przekonaniu, że nigdy nie będę matką ^^

oj rocket, tego nie przewidzisz ^^

Shitzune napisał:
Tylko żeby się otworzyć, to musi zależeć, a trudno w sobie to odnaleźć. Nagle wszystko to, co zawsze należało do ciebie, musisz pokazać komuś innemu. I albo się pokazuje, albo się udaje...

Ja właśnie mam coś takiego. Panicznie boję się przed kimś całkowicie otworzyć. Zawsze mam jakąś wizje, że ten ktoś okaże się skończonym sku... i wykorzysta całą tą wiedze przeciwko mnie.
Chyba jestem dziwna.



_________________
Ubrana u Mireli : )

PostWysłany: Pią 21:26, 13 Sie 2010
Chasper
Onkolog
Onkolog



Dołączył: 26 Kwi 2009
Pochwał: 6

Posty: 3096

Miasto: Wrocław
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rocket, ty akurat byłabyś dobrą matką! :wink:


Cytat:
Nie cierpię udawać zależności. Troszczyć się, martwić, pytać co słychać, podczas gdy naprawdę wcale mnie to nie interesuje. Najgorzej jest, że mam tak wobec naprawdę bliskich osób. Czuję się wtedy trochę jak Dexter Very Happy

Jeju, nie jestem jedyna, nie jestem jedyna! Ja też tak mam. Że tak naprawdę ta osoba mnie nie interesuję a pytam jak głupia co u niej, jak zdrowie, co nowego zamiast mieć do głęboko gdzieś i ignorować tą osobę. Nie jestem sama! :lol:


maria lucie napisał:
nie zawsze - mama się na mnie złości, że za mało ćwiczę w domu (przyznaję, nie codziennie mi się chce), że źle ćwiczę (tu akurat nie ma racji, bo ćwiczę tak, jak mi kazali) i że mało nosze gorset (ciekawe, czy ona by wytrzymała dłużej...)
nawet mi się nie chce jej niczego tłumaczyć, i tak dla niej co nie powiem jest źle.
cieszę się, że chociaż Ty we mnie wierzysz ;*

Jak może się wtrącać nie wiedząc jak mają wyglądać ćwiczenia? Nie jest przy Twoich ćwiczeniach. Ja bym jej coś w takim stylu odpowiadała. Krótko a zwięźle. Ale wiem że to jest ciężkie bo one zwykle są uparte i trzymają się swojej tezy :(
Nie martw się! Na pewno tylko ona tak reaguje na Twoją rehabilitację, na pewno masz wsparcie znajomych i oczywiście nas! :mrgreen:


Cytat:
(z badaniami to akurat źle, że tak często - każdy lekarz mnie widzi i mówi, że to nie jego działka, że ktoś inny mnie musi zbadać. i w ten sposób dalej nie wiadomo, w czym dokładnie problem)


ale teraz masz przerwę, tak?



PostWysłany: Pią 21:26, 13 Sie 2010
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm... To ja będę już szła. Dobranoc wszystkim! :*****

Madziu Jeśli nigide wróci to go ode mnie zbij pejczykiem za kare,ale nie za mocno,bo go lubię :mrgreen:



_________________

PostWysłany: Pią 21:28, 13 Sie 2010
Nutty Nettie
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 27 Sty 2010
Pochwał: 14

Posty: 6086

Miasto: Kalisz
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ann napisał:
ja muszę z kimś o tym rozmawiać bo wtedy czuję się lepiej

Bo rozmawianie ogólnie pomaga. Odkryłam to niedawno, bo całe życie wszystko w sobie tłamsiłam i nie zwierzałam się nikomu. Powiedzenie czegoś na głos - nie napisanie, nie pomyślenie, powiedzenie - w jakiś dziwny sposób pomaga spojrzeć na tę samą sprawę w zupełnie innym świetle. No ale do tego trzeba też mieć dobrego kogoś do słuchania... a o to trudno.



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Pią 21:28, 13 Sie 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nattie, dobrze.
dobranoc ;)



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Pią 21:29, 13 Sie 2010
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie cierpię udawać zależności. Troszczyć się, martwić, pytać co słychać, podczas gdy naprawdę wcale mnie to nie interesuje. Najgorzej jest, że mam tak wobec naprawdę bliskich osób. Czuję się wtedy trochę jak Dexte


Niestety muszę przybić Ci piątkę :roll: Takie granie jest naprawdę męczące i na dłuższą metę wyprowadza z równowagi tak skutecznie, jak nic innego. A przecież nie o to chodzi, żeby wiązać się z kimś i urządzać sobie z życia teatr, gdy nie czujesz najmniejszego powołania do bycia aktorem. Wcześniej napisałam, że albo trzeba się przed kimś otworzyć i próbować zmienić, albo zostaje się na lodzie. Nie uwzględniłam jeszcze takiej możliwości, iż spotykasz podobnego sobie emocjonalnego popaprańca :P

Dodano 1 minut temu:

Chasper napisał:
rocket queen napisał:
i tylko utwierdzam się w przekonaniu, że nigdy nie będę matką ^^

oj rocket, tego nie przewidzisz ^^


Powiadają, że w moim wieku już nie ma wpadek :P



PostWysłany: Pią 21:30, 13 Sie 2010
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maagdaa napisał:
no oczywiście, że masz nas !

niestety będę musiała się powoli ograniczać.. :( coraz mniej z wami spotykać, egrh


maagdaa napisał:
a poza tym, to przesadzasz ! doskonale wiesz, że nauka wcale tak źle Ci nie idzie. Myślę, że to nawet nie jest kwestia czasu poświęcanego nauce, a stres. Ale nie martw się Anuś. Mam tak samo, i razem jakoś sobie poradzimy, nie ?
gdybyś mnie widziała w ostatnich miesiącach szkoły...

Nauka nie idzie źle gorzej z rezultatami które są dość niskie. Ale to ten stres, ja to wiem. Wszyscy mi mówią że zbytnio się stresuję i muszę to jakąś opanować. Mam nadzieję że w tym roku dam jakąś z tym radę. Poradzimy sobie, poradzimy :* Tyle że ty już dostałaś się do swojej szkoły marzeń ja jeszcze muszę trochę pożyć z ludźmi których nienawidzę i szkoły która do mnie absolutnie nie przemawia :(

Cytat:
oo może powiesz coś więcej chtry ?

Przez 5 tygodni zwiedzenie całych Stanów Zjednoczonych! :mrgreen:



PostWysłany: Pią 21:31, 13 Sie 2010
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 142, 143, 144 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636  Następny
Strona 143 z 636

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.77475 sekund, Zapytań SQL: 15