Rozmowy w t(ł)oku #14
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 116, 117, 118 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja już będę zmykać, pa :papapa:



_________________

Następny sezon będzie nasz! Nawet "Marian" nam nie przeszkodzi! :mrgreen:
Gusia - moja Bratnia Dusza :wink: Danielek18 - mój młodszy, zÓy i ironiczny brat :mrgreen:

PostWysłany: Sob 14:27, 17 Lip 2010
zaneta94
Grzanka
Grzanka



Dołączył: 16 Lut 2009
Pochwał: 30

Posty: 11695

Miasto: Dziura zabita dechami :P
Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to skończyłam Medium, będzie można wykończyć LOSTów :mrgreen: po czym nastąpi wielki maraton Greysów, na co mam ochotę już od dłuższego czasu :)

Doczytałam Zmierzchową dyskusję - filmy oba widziałam, książek nie czytałam i przyznam, że soundtracki (1,2 i 3) są bardzo ok, a filmy, no cóż mają swoją grupę docelową, do której nie należę :mrgreen:



_________________
Jak sobie pościelisz, to mnie zawołaj. ;)

PostWysłany: Sob 15:35, 17 Lip 2010
Ewel
Neskwikowa BiolKuleczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Pochwał: 72

Posty: 10183

Miasto: G.||Gdynia
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nareszcie pada deszcz! :serducho:
Marzyłam o tym przez jakieś ostatnie dwa tygodnie i w końcu się doczekałam. Burza kręci się już ponad dwie godziny, cały czas pada, chwilami wręcz leje tak, że świata nie widać, ale jest bosko. Szaro, mokro i trochę chłodniej, ach.



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sob 17:39, 17 Lip 2010
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juniuś, ostatnio musiałam odejść sprzed kompa i nie zarzuciłam żadnymi tytułami filmów ;-) Tak więc: PUCCINI FOR BEGGINERS, AND THEN COME LOLA, CYNARA - POETRY IN MOTION, D.E.B.S., FOXFIRE (i nie chodzi mi o film z Clintem). Mam nadzieję, że coś Ci się spodoba.



PostWysłany: Sob 18:27, 17 Lip 2010
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rocket, żadnego nie widziałam, wielkie dzięki, zaraz wchodzę na filmweb, zabieram się za czytanie i zasysanie, będzie co robić ;)



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sob 18:43, 17 Lip 2010
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eh, popisałem się inteligencją i wybrałem się nad zalew w nowych klapkach. Tak mnie obtarły, że doszedłem z krwiawiącymi palcami. Ale w zalewie woda jak wannie cieplutka, dużo znajomych to było ok. Tyle, że wracałem autobusem a z przystanku na bosaka :D



_________________

Banner pożyczony od Jeanne
Zamałżowiony kochanej Pauli :*

PostWysłany: Sob 18:55, 17 Lip 2010
lesio
Starachowicki Magnat
Starachowicki Magnat



Dołączył: 31 Sty 2009
Pochwał: 15

Posty: 5489

Miasto: Starachowice
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mojej koleżance ostatnio urwał się pasek od japonek, całą drogę szła na boso, a mnie aż przechodziły ciarki, bo było ciemno i miałam wrażenie, że zaraz wbije jej się szkło, albo w ogóle stanie coś złego.



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sob 18:57, 17 Lip 2010
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rocket queen napisał:
rocket, żadnego nie widziałam, wielkie dzięki, zaraz wchodzę na filmweb, zabieram się za czytanie i zasysanie, będzie co robić Wink


Właśnie wrzuciłam wszystkie tytuły w filmwebową przeglądarkę i widzę niedociągnięcia, więc tak:

* "Puccini..." jest akurat dobrze opisany.
* "And then comes Lola":
Spojler:

Lola jest utalentowaną, lecz roztargnioną artystką, która od lat zajmuje się fotografią. Dziewczynie układa się także w życiu osobistym, które dzieli ze swoją partnerką. Z biegiem czasu Lola nie wytrzymuje presji w pracy i domu, przez co naraża swój związek na rozpad.


*"Cynara...": A
Spojler:

kcja filmu rozgrywa się w 1883 roku. Rzeźbiarka Cynara długo szukała kogoś na stałe i znalazła poetkę Byron. Obie kobiety fascynują się sobą nawzajem, są dla siebie przyjaciółkami, kochankami i wzajemnymi muzami w pracy twórczej. Historia ich miłości na tyle się rozwija, że wzajemne pragnienia i fascynacje mają swoje odzwierciedlenia w sztuce, która nabiera erotycznych kształtów zwłaszcza w glinianych rzeźbach Cynary. Podobnie literatura Byron zmienia swoje oblicze. Film składa się trzech głównych scen nasyconych erotyzmem, pasją miłości i wzajemnymi pragnieniami.


* DEBS:
Spojler:

Film przedstawiający życie czterech nastolatek-w wieku pomaturalnym, członkiń organizacji strzgącej prawa, sprawiedliwości i pokoju D.E.B.S. (Discipline, Energy, Beauty). Kiedy do kraju powaraca groźna i zacięta przestęczyni Lucy Diamond, dziewczyny robią wszystko aby ją pojmać. Niespodziewanie, najlepsza, wzorowa uczennica - Amy, zakochuje się w Lucy i to z wzajemnością. Obie uciekają i ukrywają się przed całą Akademią D.E.B.S., która wszczęła poszukiwania swojej porządnej uczennicy, rzekomo porwanej. Tymaczasem Lucy i Amy spędzają ten czas rozkosznie i zmysłowo. Wszystko się komplikuje kiedy do przyjaciółek Amy, dzwoni niedoszła dziewczyna Lucy z interesującą wiadmością..


* "Foxfire":
Spojler:

Uczennice pewnego amerykańskiego liceum uczyły się zasad przez całe 17 lat swojego życia. Wystarczył im tylko tydzień, by złamać je wszystkie.. Niespodziewane wtargnięcie tajemniczej Legs na lekcję biologii zmienia życie 4 dziewcząt. Do tej pory obce sobie, zaprzyjaźniają się. Im więcej czasu upływa tym lepiej się poznają i bardziej sobie ufają. Pod przewodnictwem wagabundy Legs, która im bardzo imponuje robią szalone rzeczy: piją tani alkohol, robią sobie tatuaże. I przede wszystkim zyskują pewną niezależnośc myślenia. Teraz nikt nie jest im w stnaie niczego zabronić ani narzucić.



Ostatnio ciągle trafiam na tego typu filmy ;P Nie wiem dlaczego...



Autor postu otrzymał pochwałę.

PostWysłany: Sob 19:02, 17 Lip 2010
rocket queen
Pumbiasta Burleska



Dołączył: 19 Gru 2008
Pochwał: 57

Posty: 3122

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rocket, jeju, dzięki ;) bardzo zachęcające opisy. Ty wiesz, co lubię ;p już się nie mogę doczekać.



_________________
Niepełnosprawność może, choć nie musi twórczości przeszkadzać,
z kolei względnie pełna sprawność może, choć nie musi twórczości pomagać.

PostWysłany: Sob 19:06, 17 Lip 2010
Juniuś
Terapeutka Anna
Terapeutka Anna



Dołączył: 04 Sie 2009
Pochwał: 30

Posty: 5789

Miasto: Opole/Ostrów Wlkp.
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem


Link


Humko humise chura lo, dil mein kahin tum chhupa lo
Hum akele kho naa jaaye, door tumse ho naa jaaye
Paas aao gale se lagaa lo

*podśpiewuje wchodząc lekkim tanecznym krokiem*

Dobry... i od razu mówię że za długo to tu nie pobędę o! bo muszę się dopakować i pewnie jakieś bollywood se oglądnę (Mohabbatein albo Veer)



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Sob 19:57, 17 Lip 2010
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Caellion :) Jak miło znów cię tu zobaczyć.

GORĄCO. Zrobiłam dzisiaj mnóstwo kilometrów na rowerze i zdycham. Na szczęście zapowiada się na deszcz w nocy, który, miejmy nadzieję, przeciągnie się na jutrzejszy dzień.
Zaczęłam oglądać Dextera. Nawet fajny, ale... brakuje mi czegoś w tym serialu. Może wciągnę się z czasem, na razie jeszcze się nie zniechęcam.



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Sob 20:11, 17 Lip 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej She...

no lepiej żeby jednak nie padało jutro a przynajmniej nie rano... o 8 mam samolot kurde no :D na Teneryfę



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Sob 20:26, 17 Lip 2010
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
– Ramdayal! Ramdayal!
– Wiesz, jak on ma na imię?
– Nie, ale wygląda na Ramdayala.

Uwielbiam ten fragment :D
Ogólnie to dawno nie oglądałam bolly, tęsknię za K3G... Uwielbiam pierwszą część, drugą już trochę mniej, ale i tak.


Caellion napisał:
no lepiej żeby jednak nie padało jutro a przynajmniej nie rano

A skąd wylatujesz? No dobra, to niech wszędzie będzie ładnie, ale w Michałowie ma padać! :D



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Sob 20:41, 17 Lip 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z Warszawy...

ale to to jest z Kal Ho Naa Ho a nie z K3G (tego jeszcze nie widziałem)

A KHNH jest świeeetny... no przynajmniej mi się podoba...

pierwszą część filmu czyli do Intermission a druga po Intermission?
czy są dwa różne filmy...

coś jeszcze bolly oglądałaś? bo ja na razie... Mohabbatein, Kal Ho Naa Ho, Don, Prince. ale się wciągłem w bollywood :D więc jeszcze więcej sobie załątwiam. jak wrócę to sobie pooglądam o!



_________________
FUS forever

sis - Sevir :**

... i dopiero wtedy stało się światło

"you are still terribly afraid to be hurt, your imaginary sadism shows that. so afraid to be hurt that you want to take the lead and hurt first." "Only with you, eternity wouldn't be boring."

PostWysłany: Sob 20:47, 17 Lip 2010
Caellion
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 21 Gru 2008
Pochwał: 15

Posty: 5591

Miasto: Bełchatów/łódź
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Caellion napisał:
ale to to jest z Kal Ho Naa Ho a nie z K3G (tego jeszcze nie widziałem)

A KHNH jest świeeetny... no przynajmniej mi się podoba...

Wiem, wiem. KHNH nawet fajny, przy pierwszym obejrzeniu prawie się wzruszyłam, dopiero potem dotarło do mnie, że to trochę zbyt kiczowate. Ta dziewczyna nic nie robi przez pół filmu, tylko ryczy :roll:
No a poza tym dla mnie SRK to tylko z Kajol, więc wiesz. ;)
K3G jest super, pierwsza część dzieje się w Indiach i jest o Rahulu i Anjali, druga natomiast w Londynie i już bardziej o Poo i Rohanie (choć i tak główny wątek należy do Rahula).
Oprócz tych oglądałam jeszcze Baazigara, Żonę dla zuchwałych i Neal'n'Nikki. Ale mam w planach obejrzeć parę bolly z SRK i Kajol, bo oni razem po prostu mnie powalają :D



_________________

In 30 years, kids as young as 6 or 7 will be sitting in classrooms hearing that women didn’t always have the rights to their own bodies and how boys couldn’t marry boys and girls couldn’t marry girls and they’re going to be as confused and disturbed as when we first learned about slavery and Black Codes.

PostWysłany: Sob 20:51, 17 Lip 2010
Shitzune
Katalizator Zbereźności



Dołączył: 07 Kwi 2009
Pochwał: 47

Posty: 10576

Miasto: Graffignano
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 116, 117, 118 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636  Następny
Strona 117 z 636

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 0.95863 sekund, Zapytań SQL: 15