Rozmowy w t(ł)oku #14
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 64, 65, 66 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nemezis napisał:
Arroch oj czasem nawet konie mają gorszy dzień. Tak myślę. Na zawodach pokażecie na co was stać! Będę trzymać przeciwstawne :wink:
A co do dziewczynki. Nie mogą jej kupić psa albo kota? Rybek? Papugi? Przecież wiadomo, że dzieciom w tym wieku zwierzęta szybko się nudzą... Jak na prawdę lubi konie to w tym wieku wystarczy chyba zapisanie się na jazdę konną. :roll: Ale co ja tam wiem.


jasne, że gorszy dzień mają, ale nie lubię jak tak jest, bo pojeździć muszę, bo za to mi płacą, a i mnie i im się bardzo nie chce, poza tym nie będzie mnie od piątku do niedzieli, będą długi weekend miały :D
Tylko wiesz, za kobyłę właściciel bardzo dużo kasy chce, i to są tacy ludzie "dziecko chce konika, kupimy jak najlepszego" skoro i tak za przeproszeniem sramy pieniędzmi. Dobrze robią, że szukają konia zrobionego, tyle, że kobył nie jest koniem dla wszystkich i ja im mówiłam, że nie ręczę za to jak ona się pod kimś innym zachowuje, bo od 3 lat nikt oprócz mnie na niej się siedział. A są takie momenty, że mimo naszej długiej znajomości tracę nad nią kontrolę i kobył robi co chce. Ale takim ludziom nie wytłumaczysz :?



PostWysłany: Pon 20:21, 12 Lip 2010
Arroch
Jeździec Apokalipsy



Dołączył: 20 Gru 2008
Pochwał: 11

Posty: 7916

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dobrze godosz, Baco Razz Masz u mnie duże "coś" (cokolwiek zamawiasz)

marzy mi się wielki sok pomarańczowy z lodem i słomką. I paczka biszkoptów.

Cytat:
Można by go oklepać, że się tak wyrażę kolokwialnie Twisted Evil Nem mi pomoże, ok?


*szuka siekiery pod łóżkiem*

Cytat:
Tylko wiesz, za kobyłę właściciel bardzo dużo kasy chce, i to są tacy ludzie "dziecko chce konika, kupimy jak najlepszego" skoro i tak za przeproszeniem sramy pieniędzmi. Dobrze robią, że szukają konia zrobionego, tyle, że kobył nie jest koniem dla wszystkich i ja im mówiłam, że nie ręczę za to jak ona się pod kimś innym zachowuje, bo od 3 lat nikt oprócz mnie na niej się siedział. A są takie momenty, że mimo naszej długiej znajomości tracę nad nią kontrolę i kobył robi co chce. Ale takim ludziom nie wytłumaczysz

Unieszczęśliwianie konia i dziecka jak dla mnie. Jak mówisz, że tylko ty na nim jeździsz to pójdzie do tej dziewczynki a po x czasie go sprzedadzą. A dziecko dostaje wszystko czego chce i to jeszcze jak mówisz z najwyższej półki. Może to czysta zazdrość, bo moich rodziców nie było stać na zapisanie mnie na jazdę konną, choć bardzo o tym marzyłam, ale ciesze się, że nie wszystko miałam pod nosem i czasem trzeba było się głęboko zastanowić z czego można zrezygnować, żeby mieć coś innego. Kiedyś mi się to przyda. Mam taką nadzieję.


Ostatnio zmieniony przez Nemezis dnia Pon 20:26, 12 Lip 2010, w całości zmieniany 1 raz



_________________

Shee is perfect human being.

Matura? #NOT MY DIVISION

PostWysłany: Pon 20:21, 12 Lip 2010
Nemezis
The Woman
The Woman



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 19

Posty: 4520

Miasto: 221B Baker Street
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ann jakoś dawno Cię nie widziałam ;) najważniejsze, że się poprawiło, bo u mnie cały dzień do DEE :?



PostWysłany: Pon 20:23, 12 Lip 2010
Arroch
Jeździec Apokalipsy



Dołączył: 20 Gru 2008
Pochwał: 11

Posty: 7916

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale takim ludziom nie wytłumaczysz

Taaa, bogate zgredy. Tak jak bogate, tak i głupie :roll:

Dodano 1 minut temu:

Nemezis napisał:
marzy mi się wielki sok pomarańczowy z lodem i słomką. I paczka biszkoptów.

*podaje Nem biszkopty oraz sok pomarańczowy z lodem i słomką* :) Do usług :P

Dodano 1 minut temu:

Cytat:
*szuka siekiery pod łóżkiem*

Znajdź jeszcze tasak na innych "niewygodnych" :twisted:



PostWysłany: Pon 20:25, 12 Lip 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Znajdź jeszcze tasak na innych "niewygodnych"

nie kuś nawet ! :evil:

Cytat:
*podaje Nem biszkopty oraz sok pomarańczowy z lodem i słomką* Smile Do usług

mniam :mrgreen:



_________________

Shee is perfect human being.

Matura? #NOT MY DIVISION

PostWysłany: Pon 20:29, 12 Lip 2010
Nemezis
The Woman
The Woman



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 19

Posty: 4520

Miasto: 221B Baker Street
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie kuś nawet ! Evil or Very Mad

Sorry, ale muszę dać temu upust, a wiem, że Ty zrozumiesz mój szał :evil:



PostWysłany: Pon 20:30, 12 Lip 2010
alhambra
Psi Detektyw
Psi Detektyw



Dołączył: 27 Sie 2009
Pochwał: 13

Posty: 6827

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arroch a bo ja jakąś czasu nie mam, ostatnio. A niedługo wyjeżdżam więc trzeba się uzależniać, hihi. Co się dzieję? :przytul:



PostWysłany: Pon 20:38, 12 Lip 2010
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Unieszczęśliwianie konia i dziecka jak dla mnie. Jak mówisz, że tylko ty na nim jeździsz to pójdzie do tej dziewczynki a po x czasie go sprzedadzą. A dziecko dostaje wszystko czego chce i to jeszcze jak mówisz z najwyższej półki. Może to czysta zazdrość, bo moich rodziców nie było stać na zapisanie mnie na jazdę konną, choć bardzo o tym marzyłam, ale ciesze się, że nie wszystko miałam pod nosem i czasem trzeba było się głęboko zastanowić z czego można zrezygnować, żeby mieć coś innego. Kiedyś mi się to przyda. Mam taką nadzieję.


Jeśli ta dziewczynka kupi kobyła nie jeżdżąc na niej wcześniej mogę się założyć, że pierwsza jazda się skończy bardzo źle. Bo po pierwsze jeżdżę na niej tylko ja i jest w miarę ok, nie mówię, że jestem jakaś wybitnie doskonała, że sobie z nią radzę, po prostu koń przywiązał się do mnie i mojego stylu jazdy. Wiem kiedy ją przycisnąć wiem kiedy jej odpuścić. Ma humorki, ale dzięki temu jeszcze bardziej chce mi się coś z nią robić, jest takim koniem o jakim zawsze marzyłam, mimo, że jest kobyłą a ja wolę chłopaków.
Jak trafi do tej dziewczynki są dwa scenariusze: resztę życia spędzi w boksie, a szkoda, bo to koń z wielkimi możliwościami i wielkim sercem, albo druga opcja zostanie oddana komuś równie jak to dziecko kompetentnemu do "naprawienia" tak czy siak, nie ma kolorowej przyszłości, dla Rozalki :<
Zadzwonię jutro do jej właściciela, może jakoś go przekonam, że to nie są odpowiedni ludzie...

Ann, sprzedają "moją" kobyłę rozwydrzonemu bachorowi :<
Gdzie wyjeżdżasz?

coś mi urywa posty O.o



Autor postu otrzymał pochwałę.

PostWysłany: Pon 20:43, 12 Lip 2010
Arroch
Jeździec Apokalipsy



Dołączył: 20 Gru 2008
Pochwał: 11

Posty: 7916

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobry wieczór :*
Wr,óciłam z kina, wydałam więcej kasy niż chciałam, jak zwykle, film był fajny :P
Arroch dawno cię nie czytałam :* Mam nadzieję, że nie sprzedają w końcu Rozalki, bo u tego dziecka na pewno nie będzie miała tak dobrze jak z tobą :)



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Pon 21:02, 12 Lip 2010
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochani ja się zbieram. Do napisania na pewno za 10 dni, może uda sie wcześniej.
Arroch mam nadzieję, że znajdzie się lepszy kupiec.



_________________

Shee is perfect human being.

Matura? #NOT MY DIVISION

PostWysłany: Pon 21:03, 12 Lip 2010
Nemezis
The Woman
The Woman



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 19

Posty: 4520

Miasto: 221B Baker Street
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nimfka napisał:

Arroch dawno cię nie czytałam :* Mam nadzieję, że nie sprzedają w końcu Rozalki, bo u tego dziecka na pewno nie będzie miała tak dobrze jak z tobą :)


Hehe na pewno gdzieś będzie miała lepiej, mam nadzieję, że trafi do kogoś, kto będzie mógł poświęcić jej więcej czasu niż ja. Ona tego potrzebuje, a ja mam też inne konie do jazdy i doba mi się kończy niewiarygodnie szybko. :roll:



PostWysłany: Pon 21:07, 12 Lip 2010
Arroch
Jeździec Apokalipsy



Dołączył: 20 Gru 2008
Pochwał: 11

Posty: 7916

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nem sis będziesz jeszcze dziś na gg, bo cały czas nie mogę na ciebie trafić, a chciałam pogadać, dawno nie rozmawiałyśmy :P



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Pon 21:08, 12 Lip 2010
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobry wieczór wszystkim obecnym :)



PostWysłany: Pon 21:09, 12 Lip 2010
joker508
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 19 Mar 2010
Pochwał: 2

Posty: 910

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arroch w pełni cię rozumiem z tą dobą, jak się ma jakieś zajęcia dodatkowe to zawsze za szybko mija, ja normalnie w tygodniu to non stop mam niedobór czasu na różne rzeczy ;/ powinni dobę przedłużyć :P



_________________


Moje siostrzyczki Nemezis i Sevir i nasza mamuta Maagda
Mój prywatny, jedyny i niezastąpiony kaloryferek Alan
Moja prywatna pisarka zÓych dobranocek, po których nikt nie zaśnie - Guśka

PostWysłany: Pon 21:15, 12 Lip 2010
nimfka
Nietoperek
Nietoperek



Dołączył: 13 Sty 2009
Pochwał: 30

Posty: 11393

Miasto: HouseLand
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nimfka zdecydowanie :] kiedyś na zajęciach z Coachingu robiliśmy takie ćwiczenie, że każdy musiał wypisać wszystkie czynności, które wykonuje / chce wykonywać w ciągu dnia i czas jaki powinny zajmować, potem policzyliśmy i moja doba powinna mieć uwaga 52 godziny :hahaha:



PostWysłany: Pon 21:20, 12 Lip 2010
Arroch
Jeździec Apokalipsy



Dołączył: 20 Gru 2008
Pochwał: 11

Posty: 7916

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 64, 65, 66 ... 627, 628, 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635, 636  Następny
Strona 65 z 636

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 1.04845 sekund, Zapytań SQL: 15