Rozmowy w t(ł)oku #7[+18 po 22:00]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 503, 504, 505 ... 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Wiadomość Autor

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A już przeczytałam .
Diane *tuli Diane*. Przede wszystkim nie przejmuj się słowami głupich dziwek (przepraszam że się tak wyraziłam) ! Co one sobie myślą ? Są księżniczkami piękności czy coś ? A nieprawda ! Ignorować , nie przejmować się . Na pewno Ci zazdrościły ubrania i pięknej buzi . Jestem tego pewna !
Szkoda że nie powiedziałaś coś w tym stylu " Popatrzcie na siebie" . Ale też dobrze zareagowałaś jak potraktowałaś to obojętnie ;* ! Naprawdę nie warto sobie zawracać głowy . Idiotki i tyle .
:onajego: :przytul:



Autor postu otrzymał pochwałę.

PostWysłany: Pon 20:24, 30 Lis 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry




Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ula Diane marsz pod kołdrę i pić kakao *podaje kubki kakao *
Ula mnie bolą plecy ale mam szlaban na ibuprom :cry:



_________________

Shee is perfect human being.

Matura? #NOT MY DIVISION

PostWysłany: Pon 20:24, 30 Lis 2009
Nemezis
The Woman
The Woman



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 19

Posty: 4520

Miasto: 221B Baker Street
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Diane nie przejmuj się jakimiś głupimy dziewczynami !
Przecież wiesz, że to co mówią, to nie prawda ?! :*



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Pon 20:24, 30 Lis 2009
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nemezis ja mam tak dobrze że nie mam szlabanów na leki...biorę co chcę i kiedy, ale znam konsekwencje jeżeli za dużo wezmę. Mama była po szkole medycznej i mi wszytko wytłumaczyła... *pije kakao pod kołdrą*

Nemezis napisał:
mnie bolą plecy ale mam szlaban na ibuprom

Dlaczego masz szlaban?

Dodano 2 minut temu:

Sis gdybym ja miała się przejmować głupimi uwagami to już bym sobie coś zrobiła, miej ich w nosie bo racji nie mają. Każdy ubiera się, wygląda jak mu się podoba. Jak myślisz czy jak dziewczyna kochająca punk rocka zetnie irokeza bo kilka osób powiedziało coś idiotycznego? Albo zazdroszczą albo nie są mądrymi ludźmi i szukają kogoś z kogo można się pośmiać bo są monotonne albo coś im nie wyszło ;)



Autor postu otrzymał pochwałę.

PostWysłany: Pon 20:29, 30 Lis 2009
Ulka95
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 04 Kwi 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 6

Posty: 8944

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ann, właśnie nie potraktowałam obojętnie. Rozpłakałam się... ;/
maagdaa, czy ja wiem?



_________________


Ubranko by me.
Należę do KHkNSnR !

Ulka, moja siostrzyczka <33
i
Korn, mój brat ^ ^

PostWysłany: Pon 20:29, 30 Lis 2009
Diane
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 18 Lip 2009

Posty: 912

Miasto: Słupsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ulka95 bo ostatnio jak byłam chora i przez cały boży tydz miałam migreny to zjadłam z 20 ibupromów ...
a teraz przypadną mi kobiece dni i nie bd mogła usiedzieć bez leków bo zawsze konam na plecy :cry:



_________________

Shee is perfect human being.

Matura? #NOT MY DIVISION

PostWysłany: Pon 20:29, 30 Lis 2009
Nemezis
The Woman
The Woman



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 19

Posty: 4520

Miasto: 221B Baker Street
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ulka95, teraz jestem jedynie wściekła. I mam ochotę tak im uprzykrzyć życie, że im się znudzi.



_________________


Ubranko by me.
Należę do KHkNSnR !

Ulka, moja siostrzyczka <33
i
Korn, mój brat ^ ^

PostWysłany: Pon 20:30, 30 Lis 2009
Diane
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 18 Lip 2009

Posty: 912

Miasto: Słupsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nemezis boże gdybym ja miała ibuprom *marzy*
Nie tylko Ty jak masz kobiece dni to konasz na plecy ;)



PostWysłany: Pon 20:32, 30 Lis 2009
Ulka95
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 04 Kwi 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 6

Posty: 8944

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Diane napisał:
maagdaa, czy ja wiem?

Wiesz, wiesz ;)
Z tymi dziewczynami pewnie już od dawna masz na pieńku i chcą Ci dokuczyć w każdy możliwy sposób. Wymyśliły sobie na tą chwilę jakąś głupotę o sukience. A to nie prawda !
Zazdroszczą Ci i tyle ! ;)



Autor postu otrzymał pochwałę.

_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Pon 20:33, 30 Lis 2009
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Diane kochanie . Ja bym też pewnie tak zrobiła . Bo jestem wrażliwą dziewczyną . Ale po co się tym przejmować ?
Wiem , łatwo mówić . Ale nie możesz dać znaku że się tym przejmujesz . Musisz pokazać że Cię to nie przejęło i że masz je głęboko gdzieś . Ale radzę Ci żebyś nie szła do ich poziomu . To tylko narobi kłopotów ;* !!!!



PostWysłany: Pon 20:34, 30 Lis 2009
ann
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 15 Mar 2009
Pochwał: 49

Posty: 7847

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Diane nie ma co uprzykszać życia. jak to mówią mi w szkole "Zabijesz idiotkę a pójdziesz siedzieć za człowieka" Nie masz co się przejmować, i się denerwować w nosie miej i olej głupie uwagi. Mnie kiedyś coś podobnego prawie w deprechę wpędziło i mi to tak pewna pani tłumaczyła. Mieć w nosie i myśleć sobie że jesteś mądrzejsza od nich bo Ty czegoś takiego byś nie zrobiła. Czy ja gadam bez sensu? Bo już nie wiem co gadam



PostWysłany: Pon 20:34, 30 Lis 2009
Ulka95
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 04 Kwi 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 6

Posty: 8944

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ulka95 pocieszyłaś mnie ze nie jestem sama :mrgreen:
Diane tylko nie pozwól sobie zniszczyć samooceny ! a to czy im uprzykrzysz życie czy nie.. zależy od dziewczyn ale mogą to odebrać jako ze przystępujesz do wojny i mogą bezkarnie po tobie jechać ale zrobisz jak uważasz x*



_________________

Shee is perfect human being.

Matura? #NOT MY DIVISION

PostWysłany: Pon 20:34, 30 Lis 2009
Nemezis
The Woman
The Woman



Dołączył: 08 Kwi 2009
Pochwał: 19

Posty: 4520

Miasto: 221B Baker Street
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nemezis napisał:
pocieszyłaś mnie ze nie jestem sama

To fajnie, mnie tez coś pocieszyło :mrgreen: Rany umrę *kładzie się na wznak pod kołdrą i zamyka oczy*



PostWysłany: Pon 20:36, 30 Lis 2009
Ulka95
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 04 Kwi 2009
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 6

Posty: 8944

Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eh, dobrze, macie rację. Już mi znacznie lepiej. *uśmiechnęła się nawet lekko podnosząc dumnie łepetynę do góry* A co! Sukienka mi się podoba i tyle!

Wyglądam, aż tak źle?



_________________


Ubranko by me.
Należę do KHkNSnR !

Ulka, moja siostrzyczka <33
i
Korn, mój brat ^ ^

PostWysłany: Pon 20:37, 30 Lis 2009
Diane
Dermatolog
Dermatolog



Dołączył: 18 Lip 2009

Posty: 912

Miasto: Słupsk
Powrót do góry

Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Diane ja szczerze mówiąc jestem chyba jeszcze bardziej wrażliwa niż Wy i ja staram się (jak na razie) ze wszystkimi dobrze żyć , bo nie zbyt wiedziała bym co zrbić w takiej sytuacji. Jest w mojej klasie trochę osób, których nie darzę specjalnie sympatią, ale staram się tego nie okazywać. Tobie radzę robić tak samo !
A przede wszystkim olej je i się nie przejmuj ! :przytul:



_________________
Avek od anoli !
Córek mapeto ogórek - Nemezis, córunia jędzunia - nimfka & Sevir, brat bliźniak - whatever. / zÓy partner ze schowka, mraÓ, mraÓ - Hambarr / Rozczochowy właściciel - maybe ! /druga połówka mojego mózgu - lusiek /maaamusia - kretowa / mruczący pożeracz przecinków -Guśka
'Każdy z nas ma cztery twarze; tę, którą pokazuje innym; tę, którą widzą inni; tę, która myśli, że jest prawdziwa i tę, która jest prawdziwa. Wybierając jedną z nich, nie rezygnujmy z pozostałych.'

PostWysłany: Pon 20:38, 30 Lis 2009
Lady M
Dziekan Medycyny
Dziekan Medycyny



Dołączył: 18 Lip 2009
Pochwał: 14

Posty: 6835

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Strona Główna -> Ostry Dyżur Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 503, 504, 505 ... 991, 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000  Następny
Strona 504 z 1000

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Mapa użytkowników | Mapa tematów
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Czas generowania strony 1.35716 sekund, Zapytań SQL: 15